Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

BAŞOĞLU:SİZLERİN DESTEĞİYLE BAŞARACAĞIZ

CHP adayı Umut Başoğlu, CHP’nin Zonguldak’tan 3 milletvekilinin garanti olduğunu, dörde gittiklerini söyledi.

BAŞOĞLU:SİZLERİN DESTEĞİYLE BAŞARACAĞIZ
Bu içerik 2560 kez okundu.

 

      Çaycuma, Devrek ve Gökçebey’de seçim çalışmalarını yürüten CHP Zonguldak Milletvekili adayı Umut Başoğlu, köy gezilerine de aralıksız devam ediyor.

     Köy çalışmalarına ağırlık veren Başoğlu, gittiği her yerde,  “Bu topraklarda doğup büyüyen, burada yaşayan ve geleceğini de burada tasarlayan bir kardeşiniz olarak, sizlerin TBMM’deki sesi olmak için, CHP’den aday oldum. Uygulanan yıkım politikalarıyla, Zonguldak büyük göç verdi. İşsizlik arttı, ekonomisi çöktü, nüfusu azaldı. Kent adeta tarumar oldu. Artık yeter. Buna dur demenin zamanı geldi.” diyor.

    Köy gezilerinde büyük ilgi gören Başoğlu,  Çaycuma’nın Yazıköyü, Emirşah, Sandallar, Güdülü ve Çayır köylerinde yaptığı konuşmada, “Çocuklarımıza ekonomisi çok daha güçlü, kentleşmesi çok daha güzel, yarınlara umutla yönelen bir Zonguldak bırakmak bizlerin elinde. Sizlere güveniyor, desteklerinizle bunu başaracağımıza inanıyorum. İçinizden biri olarak herkese elimi uzatıyor, kentin makus talihini yenmek için el ele vermeye çağırıyorum. Millet ittifakıyla Zonguldak’ta daha da güçlüyüz. Vatandaşlarımız bize göstermiş olduğu destekten gözlemlediklerimize göre Zonguldak’tan 3 milletvekili garanti gözüyle bakıyoruz. Şimdi 4’üncü vekilliği almak için çalışıyoruz.” dedi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKDEMİR HUZUR, MUTLULUK VE BARIŞ GETİRMESİ TEMENNİSİNDE BULUNDU
AKDEMİR HUZUR, MUTLULUK VE BARIŞ GETİRMESİ TEMENNİSİNDE BULUNDU
GMİS: KURBAN BAYRAMININ ULUSUMUZA GÜÇ VE MORAL VERMESİNİ DİLİYORUZ
GMİS: KURBAN BAYRAMININ ULUSUMUZA GÜÇ VE MORAL VERMESİNİ DİLİYORUZ