Advert
Advert
Advert

DEVREK’TE YAPILMAYANI YAPIYOR

Yıllardır Devrek’te hizmet veren Karadeniz Balıkçısı müşteri memnuniyeti için kimsenin yapmadığını yapıp ‘Moto Kurye’ ile evlere servis hizmeti veriyor.

DEVREK’TE YAPILMAYANI YAPIYOR
Bu içerik 11575 kez okundu.

 

 

  -Sercan KAPUSUZ-

   Devrek Karadeniz Balıkçısı yıllardır Devrek’te müşteri memnuniyeti için yapılmayanı yapıyor.

  Yıllardır Devrek’te hizmet veren Karadeniz Balıkçısı müşteri memnuniyeti için kimsenin yapmadığını yapıp ‘Moto Kurye’ ile evlere servis hizmeti veriyor. Yazın karpuz, kışın balık satan işletme sahibi olan Özkan ve Hakan Duran kardeşler müşterinin memnuniyeti ve kaliteli hizmet için çalıştıklarına değindiler. ‘Moto Kurye’ fikrinin ortaya çıkışını anlatan Duran kardeşler, şöyle dediler: ‘Bu fikir aklımıza ilk 2005 yılı yaz aylarında geldi. Bir müşterimiz almış olduğu karpuzu taşımakta zorlanınca sağa sola git gel için kullandığımız bisikletle karpuzunu eve kadar taşımasında yardımcı olduk. Yaptığımız bu yardımın müşterimizde memnuniyet bırakmış olması, neden evlere de servis yapmayalım ki sorusunu aklımıza getirdi. Sonra bu hizmeti vermeye başladık.

   Fakat bisikletle bu hizmeti bir yere kadar sürdürebildik. Onunda sebebi bisikletle taşıdığımız karpuzların bisikletin taşıyamayacak kadar ağır olması ve yavaş kalması oldu. Nasıl bir çözüm buluruz derken aklımıza bir motosiklet alıp daha çok yük taşıyabileceğimiz ve daha hızlı teslimat yapabileceğimiz geldi. Hemen bir motosiklet alıp bisikletle sürdürdüğümüz Moto Kurye işini adına yakışır şekilde motosikletle yapmaya başladık. 2005 yılında bir yardımla başlayan Moto Kurye işini halen sürdürmekteyiz. Müşterilerimiz de vermiş olduğumuz bu hizmetten gayet memnun. Gelen müşterimiz karpuzunu veya balığını alıyor, taşıyamayacağını bize belirtiyor bizden almış olduğu balık veya karpuzu evlerine kadar Moto Kurye hizmetimizle teslim ediyoruz.

  Biz müşteri memnuniyeti için satmış olduğumuz balık ve karpuzu bizzat kendimiz giderek seçerek alıyoruz. Karpuzu Adana’dan türeticisinden tarladan kendimiz seçerek, balığı mevsiminde avdan dönen kıyıya gelen balıkçı teknesinden en tazesini seçerek alıyoruz. Müşteriye iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim için en önemli ticari başarıdır.’

 

 

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!