Advert
Advert
Advert

BAŞOĞLU: ZONGULDAK’IN EN BÜYÜK SORUNU GÖÇ

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Umut Başoğlu 24 Haziran seçimleri için yürüttüğü çalışmaları için ikinci kez rotasını Devrek’e çevirdi.

BAŞOĞLU:  ZONGULDAK’IN EN BÜYÜK SORUNU GÖÇ
Bu içerik 1682 kez okundu.

 

 

  -Sercan KAPUSUZ-

 Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Umut Başoğlu 24 Haziran seçimleri için yürüttüğü çalışmaları için ikinci kez rotasını Devrek’e  çevirdi.

  Devrek’e Pazartesi günü pazar esnafı ziyareti için gelen Başoğlu bu sefer Devrek’in esnaflarını ziyaret için tekrar Devrek’teydi. Devrek esnafının sorunlarını dinleyen onlarla konuşan Başoğlu Zonguldak ve bölge için yapılması gerekenleri anlattı.

 Başoğlu esnaf ve halkla yaptığı sohbetinde şunları söyledi; ‘Zonguldak için çalışmalarımız var sadece Zonguldak için değil Batı Karadeniz bölgesinin kalkınması için çalışmalarımız var. Zonguldak’ı Kalkındırma Planında 4. Sıraya aldıracağız. Zonguldak’ın göç problemi var bu göç probleminin çözümü için önceliğimiz TTK’nın norm eksiği olan işçisini tamamlayacağız. Yıllardır Zonguldak’a üvey evlat muamelesi yapıldı Zonguldak’tan ayrılan Karabük ve Bartın Zonguldak’ı 4’e, 5’e katlar duruma geldi. Zonguldak’ın onlardan hiçbir eksiği yok biz bu farkı kapatıp, Zonguldak’ı hak ettiği yere getireceğiz. Zonguldak için hep beraber çalışalım.’

 Milletvekili Adayı Başoğlu’nun yapmış olduğu ziyaretinde başta; CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Emine Kara ile çok sayıda partili eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...