Advert
Advert
Advert

ULUPINAR: KARNELER ÖĞRENCİLERİMİZİN EMEKLERİNİN GÖSTERGESİDİR…

ULUPINAR: KARNELER ÖĞRENCİLERİMİZİN EMEKLERİNİN GÖSTERGESİDİR…
Bu içerik 1167 kez okundu.

 

   Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar karne tatili ile ilgili yayımladığı mesajında; “2017-2018 eğitim öğretim yılını geride bırakarak karnelerini alıp tatile giren öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.

   İnsanoğlu, not ile yani rakamla ölçülemeyecek bir değer olup, öğrencilerimizin aldığı karneler, kendi emeklerinin göstergesidir.

   Dönem sonunda kimi öğrenciler başarılı, kimileri de istenilen düzeye erişememiş olabilir. Önemli olan karneleri ne olursa olsun evlatlarımızı takdir etmeli, sevgi göstermeli, onları gelecek için teşvik etmeliyiz. Başarılarına olduğu kadar başarısızlıklarına da bir o kadar sahip çıkmalı eksikliklerini tamamlamaları ve bir sonraki döneme dinamik bir şekilde hazırlanmaları için fırsat vermeliyiz. 

   Görevlerini özveri ve fedakarlıkla gerçekleştiren öğretmenlerimiz de eğitim öğretim içerisinde geleceğin inşasında, çok büyük sorumluluk üstleniyorlar. Edindikleri bilgi birikimini öğrencilere aktararak, sadece gönülden yapılabilecek bu mesleği icra ettikleri için kendilerine sonsuz teşekkürler ediyoruz.

   Bu duygu ve düşüncelerle, bir yıl boyunca başarılı olmak için çaba sarf eden öğrencilerimizin, onların en iyi şekilde yetişmelerini sağlamaya çalışan öğretmenlerimizin, evlatlarının iyi ahlaklı, vatanına, milletine sahip çıkan bireyler olması için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen velilerimizin sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmelerini diler, saygılarımı sunarım.” ifadelerine yer verdi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...