Advert
Advert

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi tarafından çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Bu içerik 3626 kez okundu.

 

   Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi tarafından düzenlenen “Devrek okuyor” ödül töreni okul toplantı salonundan yapıldı.

    2017-2018 eğitim-öğretim yılı Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi karne ödül töreninde konuşma yapan okul müdürü Turgay Kırgil,” 2017-2018 Eğitim-öğretim yılı Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi karne ödül törenine hoş geldiniz diyor, sizleri saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.  Sevgili gençler Bugün karnelerinizi aldınız. Karne; öğrenci, öğretmen, idareci ve veliler olarak hepimizin. Sizlere iyi tatiller diliyorum. Saygıdeğer misafirler yakın zamanda kaybettiğimiz değerli büyüğümüz Cemil amcamızı rahmetle ve minnetle anıyoruz değerliği büyüğümüzü mekanı cennet olsun ayrıca maddi manevi destekleri ile her zaman yanımızda olan Zonguldak Milletvekilimiz Özcan Ulupınar’a hayırsever işadamı Celal Ulupınar’a değerli büyüğümüz Sabahat teyzemize okulum şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

   Okul Müdürünün konuşmanın ardından Devrek okuyor kitap okuma yarışmasında, dereceye giren öğrenciler ve il düzeyinde okulu başarıyla temsil eden öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

   Daha sonra okulun inşaat aşamasından bu zaman kadar aşlamalında sürekli olarak desteklerini esirgemeyen iş adamı Celal Ulupınar’a Devrek Kaymakam Vekili Mehmet Soylu Ulupınar’a okul tarafından özel olarak hazırlanan bir fotoğraf çerçevesi hediye edildi.

   Düzenlenen programa; AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Kaymakam Vekili Mehmet Soylu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan,İş adamı Celal Ulupınar, şube müdürleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ