Advert lt="Advert" border="0" />
Advert
Advert

REKTÖR ÇUFALI, DEVREK VE GÖKÇEBEY YERLEŞKELERİNİ ZİYARET ETTİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, 08Haziran Cumagünü, BEÜ Devrek ve Gökçebey Yerleşkelerinde incelemelerde bulundu.

REKTÖR ÇUFALI, DEVREK VE GÖKÇEBEY YERLEŞKELERİNİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 1010 kez okundu.

 

 

  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ)  Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, 08Haziran Cumagünü, BEÜ Devrek ve Gökçebey Yerleşkelerinde incelemelerde bulundu.

 Ziyaretlerde Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Kesikoğlu, Devrek Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. FerideÖztürk ve Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi  Hasan Özer ile görüşen Rektör Çufalı,  ziyaret edilen kampüslerde akademik ve idari personel ile bir araya gelerek Meslek Yüksekokullarındaki akademik çalışmalar, problemler ve yapılanma konusunda bilgi aldı ve birimlerin sürekli gelişiminin sağlanması hususunda görüş ve önerileri dinledi.

 Ziyaret kapsamında Devrek ve Gökçebey yerleşkelerinde, Meslek Yüksekokulu binalarını gezen Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı kütüphane, derslik, atölye, toplantı salonu, konferans salonu ve laboratuvarlarda incelemelerde bulundu. Ziyaretlerde,öğrencilere gerek kampüslerde gerekse binalarda sunulan olanakların sürekli iyileştirilmeye devam edileceği, BEÜ’nünkalite politikaları çerçevesinde tüm birimlerinde verilen hizmetlerin kalitesinin sürekli takip edildiği yönünde istişarede bulunuldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAVŞAKTA ARKADAN ÇARPTI, 1 YARALI
KAVŞAKTA ARKADAN ÇARPTI, 1 YARALI
BKM EKİBİNDEN UNUTULMAZ PERFORMANS
BKM EKİBİNDEN UNUTULMAZ PERFORMANS