Advert lt="Advert" border="0" />
Advert
Advert

GMİS: RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

GMİS:  RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Bu içerik 595 kez okundu.

 

   Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yönetim Kurulu adına bir mesaj yayınlayarak Ramazan Bayramı’nı kutladı.

   Demirci mesajında “Bayramın kardeşlik ve dayanışma duygularını geliştirmesi, ülkemize ve bölgemize barış ve huzur getirmesi” dileğinde bulundu.

   Demirci’nin Yönetim Kurulu adına yayınladığı mesaj şöyle;

   “Bayramlar, insanların kardeşçe kucaklaştıkları, birbirlerine olan sevgi ve saygılarının perçinlendiği  günlerdir.

   Ülkemizde, komşu ülkelerde ve Dünya’da yaşanan gelişmeler, her zamankinden daha çok kardeşliğe, birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuzu gösteriyor. Ramazan Bayramı’nın barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diliyoruz.

   Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda (TTK), Maden Tetkik Arama Kurumu’nda (MTA), HATTAT A.Ş.’de çalışan üyelerimiz başta olmak üzere tüm madencilerin, Zonguldaklıların, halkımızın ve İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutluyoruz. Eşleri, çocukları ve aileleriyle, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar diliyoruz. Bayramın, kardeşlik ve dayanışma duygularını geliştirmesi, ülkemize ve bölgemize huzur ve barış getirmesi umuduyla saygılarımızı sunuyoruz.”

Not: Sendikamızda bayramlaşma programı Ramazan Bayramı’nın 1’nci günü olan 15 Haziran 2018 Cuma günü 10.00-10.30 saatleri arasında Sendikamız Genel Merkezi’nde yapılacaktır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAVŞAKTA ARKADAN ÇARPTI, 1 YARALI
KAVŞAKTA ARKADAN ÇARPTI, 1 YARALI
BKM EKİBİNDEN UNUTULMAZ PERFORMANS
BKM EKİBİNDEN UNUTULMAZ PERFORMANS