Advert
Advert
Advert

ÇAYCUMA PROTOKOLÜ ÖĞRETMENEVİ’NDE BAYRAMLAŞTI

Ramazan Bayramı nedeniyle Çaycuma’da protokol bayramlaşma programı Öğretmenevi önünde gerçekleştirildi.

ÇAYCUMA PROTOKOLÜ ÖĞRETMENEVİ’NDE BAYRAMLAŞTI
Bu içerik 1000 kez okundu.

 

 

   Ramazan Bayramı nedeniyle Çaycuma’da protokol bayramlaşma programı Öğretmenevi önünde gerçekleştirildi. İlginin yüksek olduğu programa; Kaymakam Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Cumhuriyet Savcısı Aziz Kuru,  Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Kılıç,  İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ruhi Çevik, AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, CHP İlçe Başkanı Tuncay Akyol, MHP İlçe Başkanı Ersin Akyüz, SP İlçe Başkanı Seyfettin Aydemir, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Köktürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Şendoğan Kaya, SP Zonguldak Milletvekili Adayı Engin Zeren, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, TSO Yönetim kurulu üyeleri,  Emekliler Derneği Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu,  Emlakçılar Derneği Başkanı Erol Ünlü, TSO Meclis Başkanı Ergün Ece, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, daire ve banka müdürleri katıldı.

Tüm İslam coğrafyasının bayramını tebrik eden Kaymakam Serkan Keçeli; “Güzel ve bereketli geçen Ramazanın ardından Ramazan Bayramına erişmiş olmanın mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz.  Her zaman olduğu gibi Ramazan ayı çok güzel bir şekilde geçti. İftarlar dolu dolu geçti. Ramazanlar insanların bir araya gelip kaynaşmasına vesile olduğunu düşünüyorum. Sonunda da bütün kesimlerin ve vatandaşların katılımı ile böyle güzel bir bayramı hep beraber gerçekleştirmiş oluyoruz. Bayramlar toplumsal huzurun, toplumsal barışın, birlik beraberliğin sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının hakim olduğu, birbirimizi daha çok hatırladığımız, başta eş, dost ve akrabalarımız olmak üzere insanlarımızla daha çok bir araya geldiğimiz günlerdir. İçinde bulunduğumuz Ramazan Bayramın başta Çaycuma’mız, ülkemiz, milletimiz, İslam coğrafyamız ve tüm insanlık için, sevgi, saygı ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu bayram gününde başta yakınlarımızı olmak üzere muhtaç ve kimsesiz  durumdaki insanlarımızı da hiçbir zaman aklımızdan çıkartmadan, beş dakikamızı ayırıp ziyaret ederek mutlu edelim”diye konuştu.

Program sonunda İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu tarafından dua yapıldı. Protokol mensupları daha sonra, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Huzur evi ve şehit ailelerine ziyaret gerçekleştirdi. Programa sadece Çaycumalı Milletvekili Adaylarından SP Adayı Engin Zeren’in katılması dikkat çekti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...