Advert
Advert
Advert

ÜNAL DEMİRTAŞ HIZ KESMEDEN ÇALIŞIYOR!

CHP Zonguldak Milletvekili, 27.Dönem CHP Zonguldak Milletvekili 1’inci sıra adayı Ünal Demirtaş, seçime sayılı günler kala çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

ÜNAL DEMİRTAŞ HIZ KESMEDEN ÇALIŞIYOR!
Bu içerik 833 kez okundu.

   

    Ünal Demirtaş ilk olarak Kdz. Ereğli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 98.yılıdönümü nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Daha sonra CHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile Erdemir’e yeni atanan Genel Müdür Salih Cem Oral’a nezaket ziyaretinden bulunan CHP’li Demirtaş programına CHP Kdz. Ereğli Kadın Kolları ile Kavaklık Mahallesi’ndeki seçim çalışmaları ile devam etti.

CHP KADIN KOLLARI ARI GİBİ!

    CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ve beraberindekiler Kavaklık Mahallesi’ndeki apartmanları ev ev dolaştı ve Muharrem İnce ile Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek istedi. Kdz Ereğli Kadın Kolları ile birlikte çalınmadık kapı bırakmayan CHP’li Demirtaş, vatandaşlarla tek tek sohbet etti. Eldiven diken kadınları  ziyaret etmeyi de ihmal etmeyen CHP’li vekil, çalışan, üreten kadınların CHP İktidarında hak ettikleri yeri alacağına vurgu yaptı.

   Ünal Demirtaş’ı Kavaklık Mahallesindeki çalışmada bir an olsun bırakmayan CHP Kdz. Ereğli Kadın Kolları da adeta arı gibi çalışmalarına devam ediyor. Seçime az bir zaman kala üstün bir çaba ile çalışan kadın kolları, mahalle mahalle, ev ev, kapı kapı dolaşarak hem Muharrem İnce’ye hem de Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek istiyor.

BÖLGESEL TEŞVİKLER VERİLECEK!

   Ünal Demirtaş, Kavaklık Mahallesi’ndeki ziyaretlerin ardından CHP Alaplı İlçe Örgütü ile birlikte Alaplı’da esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet eden CHP’li Demirtaş, Alaplı’da ekonominin canlandırılması için CHP’nin yapacaklarını anlattı. Alaplı’nın geçim kaynaklarından biri olan fındık ile ilgili olarak bilgi veren CHP’li vekil “Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce fındık taban fiyatını en az 15 tl olarak biliyorsunuz açıkladı. Bugün fındık fiyatları nerdeyse maliyeti ile aynı. Ancak biz fındık üreticilerinin yükselen çığlığını duyuyoruz. Ve fındık taban fiyatının en az 15 TL olacağı sözünü veriyoruz. Bunun için de sizlerden destek bekliyoruz” dedi. Fındık taban fiyatlarındaki artışın Alaplı ekonomisine olumlu etkilerinin kısa süre içinde hissedileceği vurgusunu da yapan CHP’li vekil “Biz bölgemizin kalkınması için elimizden geleni yapacağız. Bunun için de bölgesel teşvikleri önemsiyoruz. İktidara geldiğimizde bölgesel teşviklerle yapılacak atılımları hep birlikte göreceğiz “dedi.

   Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, belediye meclis üyeleri, CHP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimi ile birlikte Gülüç’te de esnaf ziyareti yapan CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, “Vatandaşlarımız belediyemizin çalışmalarından övgü ile söz ediyor. Bundan çok büyük bir memnuniyet duyduk. Ayrıca  Gülüç’ün  Muharrem İnce’ye ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne yoğun bir ilgisi var. Bu da son derece memnuniyet verici. Gülüç “Artık Tamam” demiş” dedi.

   CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Gülüç’teki seçim çalışmasının ardından Alaplı sahil bandında CHP 4. Sıra Milletvekili adayı Merve Kır, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ve partililer ile seçim çalışmasına devam etti. CHP’liler vatandaşlarla sohbet ederek, yaklaşan seçimin önemini anlattılar. Programın devamında Ünal Demirtaş ve beraberindekiler, vatandaşlarla birlikte Alaplı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunu dinlediler.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...