Advert
Advert
Advert

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİ

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ’NDE MEZUNİYET TÖRENİ
Bu içerik 986 kez okundu.

 

  Fen-Edebiyat Fakültesinin Sezai Karakoç Kültür Merkezinde 18 Haziran Pazartesi günü sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki bölüme ayrılan Mezuniyet Töreni Türk Dili Edebiyatı I. ve II. Öğretim, Matematik, Sosyoloji, Kimya Bölümleri içinsaat:10:30’da düzenlenirkenArkeoloji, Tarih, Batı Dili ve Edebiyatı, Moleküler Biyoloji ve Genetik ile Biyoloji Bölümlerinin Mezuniyet Töreni ise saat 14:30’da Vali Ahmet Çınar, Beü Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Vali Yardımcısı Ahmet Karakaya, Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Şen, Beü Senato üyeleri, Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri ve mezun öğrencilerin ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Açılış konuşmasını Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Şen’in yaptığı Mezuniyet Törenini  Beü Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın konuşması takip etti.

  Tören Fen-Edebiyat Fakültesi’nden mezun olan öğrencilerin alkışlarla salondaki yerlerini almalarıyla başlarken, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Fen-Edebiyat Fakültesi birincisi Moleküler Biyoloji Genetik Bölümü öğrencisi Dilek Larçın’ınveFen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Şen’in konuşmalarınıyapmaları ile devam etti.

  Fakülte birincisi Dilek LarçınFen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Şen’den ödülünü aldıktan sonra Beü Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Fen-Edebiyat Dekanı Prof. Dr. Şadi Şen ve Dilek Larçın’ın ailesi eşliğinde mezuniyet kütüğüne isim plakasını çaktı. Fakülteyi derece ile bitiren tüm öğrencilerin ödüllerinin takdim edilmesinin ardından mezun öğrenciler Dr.Öğr.Üyesi Muhittin Turan eşliğinde mezuniyet yemini ettiler.

  Bölüm Başkanları ve öğretim üyeleri tarafından tüm öğrencilere diplomaları verildikten sonra öğrenciler coşku içinde keplerini fırlatarak mezuniyetlerini kutladılar.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...