Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

KANTARCI: GEÇMİŞTE NE KADAR KÖTÜ BİR ŞEY VARSA CHP’YE FATURA EDİLİYOR

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ın yaptığı teşekkür ziyaretinde, “Arkaya bakmayalım. Ben zaman zaman Süleyman Demirel’in sözlerine değinirim: ‘Dünkü güneşle bugünkü çamaşır kurutu

KANTARCI: GEÇMİŞTE NE KADAR KÖTÜ BİR ŞEY VARSA CHP’YE FATURA EDİLİYOR
Bu içerik 774 kez okundu.

 

     Cumhuriyet Halk Partisi’nden Zonguldak Milletvekili seçilen Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz ile CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve parti yöneticileri Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, bazı belediye meclis üyeleri de hazır bulundu. Ziyaretçilere, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında sunum yapan ve dosya veren Başkan Kantarcı yaptığı konuşmada, “Kendimizi anlatmakta zorluğumuz var. Kendi aramızda zorluklarımız var. Ama biz medeniyeti temsil ediyoruz. Biz modernliği temsil ediyoruz. Biz demokrasiyi temsil ediyoruz. Bizim aynaya bakıp kendi hatalarımızı görüp mutlaka ve mutlaka Batı medeniyetinin, Atatürk’ün işaret ettiği uygarlığın takipçisi ve bekçiliğini kaptırmamamız lazım. Çok kan kaybettik. Bunun yolu çalışmak, bunun yolu birbirimize tahammül etmek. Örgütlü çalışabilmek. Ve halkın üzerinde yaratılan bu kabusu, bu ambargoyu ve bu önyargıyı mutlaka ve mutlaka aşmamız lazım” dedi.

    Seçim dönemiyle ilgili görüşlerini de açıklayan Kantarcı, “Ben özellikle bu seçim döneminde özellikle şunu gördüm, bu kadar iş, hizmet yaptık. Bütün kesimlerden övgü alıyoruz, hepsi çalışmalarımızı çok beğeniyor. Bunların partiye yansımasını çok arzu ettim. Bana diyorlar ki, ‘aday olursan sana oy vereceğiz ama CHP’ye asla.’ Bu nasıl bir şey. Çok üzücü bir şey. Geçmişte ne kadar kötü bir şey varsa CHP’ye fatura ediliyor, milletin beyni yıkanıyor, ne kadar iyi bir şey varsa da bunlar yapmış oluyor. Ve bu insanların beynine nakşediliyor. Şu kesin; geçirdiğimiz bu kadar seçimden sonra bunu başaramadığımız meydanda. Ama neleri yapamadığımız da meydanda. Bana göre nasıl yapılacağı da meydanda. Yeni bir dönemin başındayız. Arkaya bakmayalım. Ben zaman zaman Süleyman Demirel’in sözlerine değinirim:  ‘Dünkü güneşle bugünkü çamaşır kurutulmaz’ derdi. Dünü bırakalım. Ama dünden de ders alalım. Dünü de o manada aklımıza getirmemiz lazım. Çaycuma için ben konuşabilirim. Bu bölgenin insanları bizim insanlarımız. Buranın insanları konuşulabilir, anlaşılabilir insanlar. Biraz kendimizi toparlarsak sonuç alacağımıza inanıyorum. Ve ben seçim bu çalışmalarında görev alan bütün herkese teşekkür ediyor, vekillerime başarılar diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ’NİN ÇILGIN PROJESİ!
BAŞKAN SEMERCİ’NİN ÇILGIN PROJESİ!
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK