Advert
Advert

KANTARCI: ÇAYCUMASPOR HEPİMİZİN ORTAK PAYDASIDIR

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycumaspor kongresi öncesinde yaptığı açıklamada tüm Çaycumalıları Çaycumaspor’a çıkmaya davet etti

 KANTARCI: ÇAYCUMASPOR HEPİMİZİN ORTAK PAYDASIDIR
Bu içerik 604 kez okundu.

 

    Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Çaycumaspor kongresi öncesinde bir açıklama yaptı. Kantarcı açıklamasında, “Çaycumaspor Yönetim Kurulu, sezon sürerken görevden çekilmek istediğini dile getirdi. Kendilerine sezon sonuna kadar görevde kalmalarını rica ettim. Onlar da ricamı geri çevirmedi ve görevlerini sürdürdü. Aradan geçen zaman zarfında ilçemizin ortak değeri olan Çaycumaspor’un herkes tarafından kucaklanmasını sağlayacak geniş tabanlı bir yönetim oluşturulması için çaba sarf ettim. Ancak göreve talip olan çıkmayınca arayışlarımı durdurmak zorunda kaldım” dedi.

BELEDİYEMİZ ÇAYCUMASPOR’A HEP DESTEK OLMUŞTUR

    Başkan Kantarcı açıklamasını, “Çaycumaspor hepimizin ortak paydası, ortak değeridir. Bir kurum ya da çevrenin yönetimine tek başına hâkim olması, başarı ya da başarısızlığın bir kişi yada kurumdan sorulması kabul edilemez. Kulübümüz 5 Haziran Perşembe günü kongresini yaparak yeni yönetim kurulunu seçecektir. Çaycuma Belediyesi oluşacak yeni yönetime bu zamana değin yaptığı gibi yine desteğini sunmaya devam edecek, başarılı olması için elinden gelen gayreti gösterecektir. Seçilecek arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyor, görevden ayrılan arkadaşlarıma verdikleri hizmet nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!
SENİN YATACAK YERİN YOK!
SENİN YATACAK YERİN YOK!