Advert
Advert
Advert

NİKÂH MEMURU KIZINI EVLENDİRDİ

On yıldır yürüttüğü görev sırasında binlerce çiftin nikâhını kıyan Çaycuma Belediyesi Nikâh Memuru Veysel Özkan, bu kez kızı Kübra’nın nikâhını kıyarak, evlendirme kütüğüne en özel imzayı attı

 NİKÂH MEMURU KIZINI EVLENDİRDİ
Bu içerik 1748 kez okundu.

 

    Çaycuma Belediyesi Nikâh Memuru Veysel Özkan, evlendirme kütüğünde, çok özel bir sayfaya imza attı. Aynı zamanda Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü de yürüten Özkan, gerçekleştirdiği binlerce nikâhın ardından, bu kez, kızı Kübra Özkan’ın nikâhını kıydı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Çaycuma Belediyesi Başkan Vekili Cengiz Gökçe, Başkan Yardımcısı Körpüş Mısırlı, Makine İkmal Bakım Müdürü Ramazan Özdede,  Özel Kalem Müdürü Okan Yumaksan’ın yanı sıra gelin ve damadın yakınları katıldı. Özkan’ın nikâh töreni sırasında son derece duygulu olduğu gözlendi.

ÖZKAN: “BUGÜN BENİM İÇİN ÖZEL BİR GÜN”

    2008’den bu yana 2 bin 500’den fazla çiftin hayatını birleştiren Özkan, kıydığı nikâhlar kervanına kendi kızını da ekledi. 10 yıldır yürüttüğü nikâh memurluğunun en zorlu görevini yapan Veysel Özkan, böyle bire görevi yerine getirmekten dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi.  Özkan, “Bugün benim için özel bir gün. Bugüne kadar görev yaptığım sürede binlerce nikah kıydım. Bugün de biricik kızımın nikâhını kıyma görevi bana düştü. Kızım ve damadıma bundan sonraki yaşamlarında mutluluklar diliyorum” dedi.

EVLİLİK CÜZDANLARINI BAŞKAN VEKİLİ CENGİZ GÖKÇE VERDİ

   Gelin Kübra Özkan kent dışında özel bir hastanenin tıbbi görüntüleme merkezinde görev yaparken,  damat Yücel Demirtaş aynı kentte bir firmada teknisyen olarak çalışıyor. 18 Ağustos Cumartesi günü SEKA Sosyal Tesisleri’nde yapılacak düğün merasimi ile yeni bir hayata başlayacak olan çifte evlilik cüzdanını Belediye Başkan Vekili Cengiz Gökçe hayırlı olsun dilekleriyle teslim etti. Tören toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...