Advert
Advert
Advert

ÇUFALI, TÖMER YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi RektörüProf. Dr. Mustafa Çufalı, Karaelmas Türkçe Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (TÖMER) Yaz Okulu öğrencileri ile birlikte 18 Temmuz Çarşambagünü sabah kahvaltısında bir araya geldi.

ÇUFALI, TÖMER YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU
Bu içerik 908 kez okundu.

 

  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi RektörüProf. Dr. Mustafa Çufalı, Karaelmas Türkçe Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (TÖMER) Yaz Okulu öğrencileri ile birlikte 18 Temmuz Çarşambagünü sabah kahvaltısında bir araya geldi. BEÜ Konukevi’nde gerçekleşen kahvaltıya Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nınyanı sıra Karaelmas TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhittin Turan, Yunus Emre Enstütüsü’nden görevlendirilen Öğr. Gör. Fatma Orakcı, akademik personel ve öğrenciler katıldı.

  Kahvaltıda dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen 23 yabancı uyruklu öğrenci, üniversitemizden ve Karaelmas TÖMER’de gördükleri ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ailesinin bir üyesi olmaktan mutlu olduklarını ifade ettiler.

  Yunus Emre Enstitüsü tarafından yaz okulu için gönderilen öğrencilerin katılımıyla samimi bir sohbet havasında gerçekleşen kahvaltıda Rektör Çufalı, misafir öğrencilere Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine emanet olduklarını ve Üniversite olarak her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

  Yaklaşık 3 hafta sürecek olan ve BEÜ’nünuluslararasılaşmamisyonuna önemli ve değerli katkılar sunan eğitimlerde,misafir öğrenciler eğitim süresi boyunca farklı ilçe ve mekânlara giderek Zonguldak’ın kültürel mirasını tanıyacaklar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...