Advert
Advert

AKDENİZ, AKDEMİR’İ GENEL KURULA DAVET ETTİ

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu (TMUHK) Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.

AKDENİZ, AKDEMİR’İ GENEL KURULA DAVET ETTİ
Bu içerik 404 kez okundu.

 

  Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu (TMUHK) Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. 21 Temmuz Cumartesi günü yapılacak olan Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Kurulu öncesi, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret edenTürkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i Genel Kurul’a davet etti. Ziyarette yaptığı konuşmasında kongrenin başarılı geçmesi temennisinde bulunan Akdeniz, şunları söyledi: “Öncelikle Sayın Belediye Başkanımıza makamında bizleri ağırladığı için teşekkür ediyoruz. 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü (yarın) Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu’nun Zonguldak ‘ta Genel Kurul Toplantısı yapılacaktır. Bu toplantıya katılmak için Zonguldak’a geldim. Gelmişken, büyüğümüz, halkın içinden seçilmiş Sayın Belediye Başkanımızı da ziyaret edip, toplantı hakkında bilgi alışverişinde bulunmak, hem de toplantımıza kendisini davet etmek için ziyaret gerçekleştiriyoruz. Karadeniz’e bağlı, 18 ilden arkadaşlarımız Zonguldak’a gelecekler. Güzel bir kongre olacağını düşünüyoruz. Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Şerafettin Nas; zaten şuan için tek aday. Umut ediyorum ki, Zonguldak’ta bu bayrak kalacaktır. Kendisinin başarıları da ortadadır. Şimdiden başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

  Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas ise yapmış olduğu konuşmasında şu görüşlerine yer verdi: “15 gündür bu kongrenin hazırlığı içerisindeyiz. Şehrimize yakışır bir kongre olsun istiyoruz. Belediye Başkanımız her zaman bize destek oluyor. Kendisine vermiş olduğu desteklerden ötürü ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Karadeniz’in tüm illerinden arkadaşlarımız şehrimize gelecekler. Güzel bir kongre yapmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; 19 mahalle muhtarı ile birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını, muhtarların halk ve belediye arasında köprü vazifesi gördüklerini ve muhtarlara her zaman önem verdiklerini ifade etti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, yapılacak olan genel kurulun hayırlı olmasını temenni ederek, başarılar diledi. Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, günün anısına Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e; muhtarlara vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür plaketi armağan etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI