Advert
Advert
Advert

GÜRBÜZLER KUR’AN KURSUNDA MEZUNİYET HEYECANI

GÜRBÜZLER KUR’AN KURSUNDA MEZUNİYET HEYECANI
Bu içerik 1763 kez okundu.

 

-Sercan Kapusuz-

   Devrek ilçesine bağlı Gürbüzler Köyünde bulunan Gürbüzler Köyü Kur’an Kursunda hafızlık icazet merasimi ile 21 genç hafız icazetlerini alacak.

   Devrek Müftülüğü’nün Gürbüzler Köyü Kur’an Kursunda  düzenlediği 26.’ncı  hafızlık mezuniyet töreni  29 Temmuz 2018 Pazar günü Gürbüzler Kur’an Kursu Bahçesinde Saat 10.30’ da başlayacak. Türkiye’nin ve bölgenin çeşitli yerlerinden programı takip etmek için gelecek olan misafirlere hafızlar ve hocalar Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunacak.

   Düzenlenecek olan mezuniyet töreni için Devrek Müftüsü ‘Devrek İlçe Müftülüğü Gürbüzler Köyü Kur’an  kursumuzda hafızlık eğitimini tamamlayarak Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’ i hızfzetme şerefine eren 21 öğrencimiz için mezuniyet töreni düzenlenecek. Düzenlenecek bu tören için saygı değer tüm halkımız davetlidir.’dedi.

   Hafız olarak mezun olmaya hak kazanan öğrencilerin isimleri ise şu şekilde açıklandı: Abdullah Enes Demir, Ali Karakütük, Barış Özkan, Emircan Yılmaz, Emre Akıncı, Erdem Turhan, Fatih Çavuşoğlu, Fatih Kocabostan, Hakan Oruç, Mehmet Zeki Ölmez, Melik Karakütük, Mert Karabostan, Mertcan Kaçar, Muhammet Emin Uslubaş, Oğuzhan Kankal, Olcay Bayındır, Onur Hatıl, Ömer Faruk Altunbaş, Recep Erdoğan Yalçınkaya, Recep Gedik, Yunus Emre Şişman.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...