Advert
Advert
Advert

İNŞAATI YARIM KALAN HASTANE 3 YILDA BİTECEK

İkinci kez ihale edilen 400 yataklı Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde çalışma başladı. Hatırlanacağı üzere ilk ihalesinin yapılmasının ardından ihaleyi alan firmanın mali iflası nedeniyle hastane inşaatı yarım kalmıştı.

İNŞAATI YARIM KALAN HASTANE 3 YILDA BİTECEK
Bu içerik 529 kez okundu.

 

 İkinci kez ihale edilen 400 yataklı Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde çalışma başladı. Hatırlanacağı üzere ilk ihalesinin yapılmasının ardından ihaleyi alan firmanın mali iflası nedeniyle hastane inşaatı yarım kalmıştı. Zonguldak’ta uzun zamandır tartışma konusu olan hastanede nihayet mutlu sona ulaşıldı. Geçtiğimiz günlerde Sağlık bakanlığı tarafından TOKİ aracılığı ile ikinci kez ihalesi yapılan Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi için ihaleyi kazanan firmaya yer teslimi yapılmıştı. Firma yetkilileri şantiye alanında inşaat için gerekli temizlik çalışmalarını gerçekleştiriliyor. Firma yetkilileri şu anda hummalı bir çalışma içerisinde.

BELEDİYEYE RUHSAT BAŞVURUSUNDA BULUNULDU

 Firma Yetkilisi Tuncay Yeniçeri, firma olarak belediyeye şu anda ruhsat başvurusunda bulunduklarını, şantiye içinde ise şu anda temizlik ve inşaata hazırlık çalışmalarını gerçekleştirdiklerini kaydetti.

 900 GÜNDE TAMAMLANACAK

Firma Yetkilisi Tuncay Yeniçeri, inşaatın kesintisiz olarak devam edeceğini belirterek, hastaneyi planlanan sürede, 900 günde tamamlayacaklarını kaydetti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...