Advert
Advert

ZONGULDAK SİYASİLERİNİ VE PROTOKOLÜNÜ BİR ARAYA GETİREN DÜĞÜN

Devrek’e bağlı Çaydeğirmeni Beldesi’nin Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın koruma ekibinde görev yapan oğlu Hakan Gebeş, aynı ekipte görev yapan Duygu Yılmaz evlendi.

ZONGULDAK SİYASİLERİNİ VE PROTOKOLÜNÜ BİR ARAYA GETİREN DÜĞÜN
Bu içerik 1625 kez okundu.

 

  Devrek’e bağlı Çaydeğirmeni Beldesi’nin Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın koruma ekibinde görev yapan oğlu Hakan Gebeş, aynı ekipte görev yapan Duygu Yılmaz dünya evine girdi.

 Çaydeğirmeni’ nde bulunan River Mill Park Otel’de dün gece düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine giren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Yapılan düğüne çok sayıda bürokrat ve siyasi katıldı. Gelen misafirleri tek tek kapıda karşılayan gelinin anne ve babası Gönül ve İbrahim Yılmaz ile Başkan Satılmış Gebeş ve eşi Yaşar Gebeş bir haftada hem Ankara, hem de Zonguldak’ta düzenlenen  düğünün telaşı ile birlikte, düğüne gelen konuklarla tek tek ilgilenmeyi de ihmal etmediler, misafirleriyle yakından ilgilendiler.

 Ankara Konağı’nda yapılan nikah töreninde ise çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Koruma Daire Başkanı Ramazan Bal ve eski Milletvekili Özcan Ulupınar yapmıştı.

  Düğün töreninde çeşitli orkestra ve sanatçılar da sahne alarak davetlilere eserlerini seslendirerek davetlilerin hoş vakit geçirmelerini sağladı. Düğün sırasında ayrıca ay tutulması yaşanması da çift için güzel bir düğün anısı oldu.

   Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ın da katıldığı düğüne; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Polat Türkmen, Zonguldak İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Zonguldak Belediye Meclis Üyesi Sabri Tığ, siyasi partilerin İl ve İlçe başkanları, Sendika ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve başkanları, Zonguldak bürokrasisi ve iş adamlarının yanı sıra birçok davetli katıldı.

      Bölge Haber Gazetesi olarak Duygu & Hakan çiftine, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ