Advert
Advert
Advert

ALAGÖZ, BAKAN PEKCAN’IN BAŞDANIŞMANI OLDU

Kendisini kutluyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.

ALAGÖZ, BAKAN PEKCAN’IN BAŞDANIŞMANI OLDU
Bu içerik 4171 kez okundu.

 

     -Yasemin ALTUN-

      Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü, hemşerimiz Cihat Alagöz, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Başdanışmanı oldu.

     Hemşerimiz Cihat Alagöz’ün Ticaret Bakanlığı’nda Başdanışman olarak görev alması ilçemizde memnuniyet yarattı.

     Ticaret Bakanı Başdanışmanı olarak atanan hemşerimiz Cihat Alagöz'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

     Cihat Alagöz Kimdir?

     1978 Devrek doğumlu. İlkokulu Devrek'te, orta öğrenimimi ise TED Karabük Koleji'nde tamamladıktan sonra Yüce Fen Lisesi'nde eğitim almak üzere 1993 yılında Ankara'ya yerleşti.

    Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra Başkent Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı. Devam etmekte olduğu, Ankara Üniversitesi İşletme Doktora Programında tez aşamasında.

    Çalışma hayatına ilk olarak 2002 yılında Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nde başladı.

    2004 yılından itibaren ise Türk özel sektörünün çatı kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde yaklaşık 11 yıl boyunca; ülke sathında faaliyet gösteren 365 Oda ve Borsadan, 60 Sektör Meclisinden, 164 Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları teşkilatlarından, Fuarcılık ve Sigortacılık Sektörlerinin düzenlenmesi ve denetlenmesinden sorumlu birimlerin tamamının yöneticiliğini yaptı.

     2015 yılından itibaren ise TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş.'nin Genel Müdürü, TÜYAP Şirketler Grubunun da İcra Kurulu Üyesi olarak çalışma hayatıma devam etmekte.

    TÜYAP'taki iş yaşantısı ile birlikte, TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı, Türkiye Fuar Yapımcıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Turizm ve Tanıtma Platformu Onur Kurulu Üyesi olarak da ülkemiz iş dünyasına katkı sağlamaya devam ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...