Advert
Advert

SUEDA DEMİRBAŞ İLE MURAT ALTUNOK YAŞAMINI BİRLEŞTİRDİ

Diş Hekimi Murat Altunok, Ortopedik Protez ile Ortez Teknikeri Sueda Demirbaş’ın aşkı nikahla taçlandı.

SUEDA DEMİRBAŞ İLE MURAT ALTUNOK YAŞAMINI BİRLEŞTİRDİ
Bu içerik 6034 kez okundu.

 

    -Sercan KAPUCU-

     Devrek’in sevilen ailelerinden, eğitimciler Arife-A.Süphi Altunok’un biricik oğulları, dişhekimi Murat Altunok, Sueda Demirbaş’la yaşamlarını birleştirdi.

     Hanyanı Restaurant’ta düzenlenen görkemli bir törenle yaşamlarını birleştiren Murat ile Seuda’yı dostları, sevenleri ve yakınları da bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.  Düğünde genç çiftlerin nikahını Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci Kıyarken, Eski Zonguldak Milletvekilleri Nadir Saraç, Özcan Ulupınar, Sadık Ayanoğlu, Cihat Yaban, Dr. Korcan Yüksel ve bir çok sevdikleri de nikah şahitliği yaptılar.

      Seçkin davetlilerin katıldığı düğün nezih bir ortamda geçerken, damadın yakınları da konuklarla yakından ilgilendilendi. Düğüne Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci Kıyarken, Eski Zonguldak Milletvekilleri Nadir Saraç, Özcan Ulupınar, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, Devrek Belediyesi Meclisi Üyeleri; Zeki Kocaman, Bayram Çınar, Faik Mekik, İsmail Külah, işadamları Celal Ulupınar, Sadık Ayanoğlu, Bölge Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Tığ, genç çiftin sevenleri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. Damadın annesi Arife Altunok ile gelinin annesi Suna Demirbaş konuklarla yakından ilgilendi.

     Bölge Haber gazetesi ailesi olarak Murat-Sueda Altunok çiftini kutluyor ve mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ