Advert
Advert

DEMİRTAŞ: BAYRAMLAR BİRLİĞİN SİMGESİDİR

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş: Türkiye, sorunlarını birlik, kardeşlik ve dayanışma ruhuyla çözebilir.

DEMİRTAŞ: BAYRAMLAR BİRLİĞİN SİMGESİDİR
Bu içerik 1454 kez okundu.

     

   CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz ile CHP İl Başkan Vekili Hakkı Güney, partilerinin Devrek İlçe Binasında partilileriyle bayramlaştı.

    Milletvekili ve il başkanını parti binasında, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Uzundal, Belediye Meclisi Üyeleri Bayram Çınar, Faik Mekik ve öteki ilgililer ile partilileri karşıladı.

KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA İLE SORUNLAR ÇÖZÜLÜR!

     Ünal Demirtaş, burada yaptığı konuşmada, bayramların, manevi duyguların yoğunlaştığı çok özel günler olduğuna vurgu yaptı. Dargınlıkların son bulduğu, dostlukların güçlendiği bayramlarda birlik ruhunun da ön plana çıktığını ifade eden Ünal Demirtaş, ülkenin son dönemlerde yaşadığı ekonomi, dış politika ve eğitim alanında sorunların çözümünün birlik ve dayanışmadan geçtiğini, söyledi.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAĞIMSIZ, ÖZGÜR VE BÜYÜK BİR DEVLETTİR!

       Ünal Demirtaş konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bugün ülkemizde dışa bağımlı ekonomi nedeniyle pek çok temel sorun yaşanmaktadır. Karşı karşıya kaldığımız bu durum, üretim ekonomisinin bitirilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu sorunların çözümü üreten ve halktan yana politikaların hayata geçirilmesi ile mümkündür. Türkiye'nin bağımsız ve özgür bir ülke olduğuna vurgu yaptı ve "Hiçbir güç Türk ulusunu aydınlanma yolundan, bilimden, medeni dünyanın değerlerinden uzaklaştıramaz. Manevi değerlerinden, birlik ruhundan, kardeşlik bilincinden ödün verilmesi de talep edilemez."

      Deniz Yavuzyılmaz da yaptığı konuşmada, partililerinin bayramını kutlayarak, Kurban Bayramının başta vatandaşlarımız olmak üzere tüm islam alemine, kardeşlik, huzur, hoşgörü, birlik, beraberlik ve mutluluk getirmesi temennisinde, bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI