Advert
Advert

BAŞKAN SEMERCİ “GERİ VİTES” YAPTI

Kısacası, Devrek Belediyesi birkaç müteahitin kıskacında.

BAŞKAN SEMERCİ “GERİ VİTES” YAPTI
Bu içerik 8970 kez okundu.

 

    -İbrahim Tığ-

     Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci belediyeyle ilgili olarak yaptığımız haberler karşısında susmayı tercih ediyor. O da biliyor ki yaptığımız haberlerin hepsi doğru ve gerçek. Devrek Belediyesi’ni müteahitlere teslim etmişler özellikle de Karagülmez Müteahit Firmasına. Kısacası, Devrek Belediyesi birkaç müteahitin kıskacında.  

     Haberlerimiz sonuç vermeye başladı. Ses getiriyor gazetemiz.

 “DEVREK BELEDİYESİ GERİ VİTES YAPTI”

     Devrek Belediylesi daha önce 7 kat+çatı ruhsatı verdiği binanın 7.katının direklerini söktürdü.

     Devrek Belediyesi tarafından Pazaryerinde Karagülmez İnşaat Firmasının yaptığı 7+çatı kat izni verilen yapının 7.katının direkleri dün söküldü.

    Karagülmez İnşaat, pazaryerinde yaptığı düz alan olması nedeniyle bodrum kat gerektirmeyen binasına bodrum kat yapmış, bitişik nizam 5 kat olması gerekirken de 7+çatı kat yaptığı inşaatında gelen tepkiler ve yayınımız üzerine 7.katın direkleri söküldü.

“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜ HANGİ MÜTEAHİTLERİN PROJELERİNİ ÇİZDİ?”

    Devrek Belediyesi İmar İşleri Müdürünün ilçede faaliyet gösteren bazı müteahitlerin inşaat projelerini çizip bir başka mimarlara imzalatıp yürürlüğü koyduğu iddia ediliyor. Kamuda çalışan birisinin proje çizmesi doğru mu değil mi bunu Belediye Başkanı Mustafa Semerci açıklamalıdır. İddia edilen müdür hangi müteahitlerin projelerini çizmiştir ve hangi mimara imza attırıp faaliyete geçirmiştir?

“BAŞKAN SEMERCİ’YE SORUYORUZ!”

    Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci’nin şu sorularımızı yanıtlamasını istiyoruz:

    Devrek Belediyesi müsaade ettiği, göz yumduğu katlardan herhangi bir gelir etmiş midir? Etmemişse kimler illegal yollardan para kazanmıştır?

    29 Devrek Baston ve Kültür Festivali için belediye hangi müteahitten ne kadar para almıştır?, Aracı firmalara belediye ne kadar para ödemiştir?

    Festival konserleri için getirilen sanatçılara belediye ne kadar para ödemiştir?, ayrıca Devrek Belediyesi TSO Alanına kurduğu standlardan ne kadar gelir elde etmiştir?

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ