Advert
Advert

DEVREK İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ KİTAP KURTLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

   DEVREK İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ KİTAP KURTLARINI ÖDÜLLENDİRDİ
Bu içerik 2075 kez okundu.

 

-Yasemin Altun-

     Devrek İlçe Halk Kütüphanesi Ağustos ayında en çok kitap okuyarak ilk 3 e girmeye hak kazanan küçük okuyucularını yine sevindirdi.

     Devrek İlçe Halk Kütüphanesi her ay düzenli olarak en çok kitap okuyan öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor. Ağustos ayında da en çok kitap okuyan Ömer Altan Kazlı, Nisanur Çolak ve Ceren Kayapınar çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

     Kitap okumayı çok sevdiğini söyleyen Ömer Altan Kazlı; “Ben kitap okumayı çok seviyorum. Kitap okuyarak bambaşka maceralara yelken açarız. Birbirinden güzel öykülerle büyürüz. Okuma yazma öğrendiğim günden beri kitap okumayı çok sevdim. Ben neredeyse tüm kitapları çok seviyorum. Hiç sevmediğim kitap yok. Tüm arkadaşlarıma da kitap okumalarını tavsiye ederim” dedi.

     Ödül alan bir diğer kitap kurdu Ceren Kayapınar ise; Yaz tatilinde zamanımı güzel şekilde değerlendirebilmek ve güzel zaman geçirebilmek için  bol bol kitap okuyarak kendimi geliştirmek istedim. Kitap bizlerin en iyi arkadaşımızdır. Kitap okurken masal kahramanlarının yaşadıklarını hayal etmek ve o anı canlandırmak çok güzel bir duygu. Kitap okumayı çok seviyorum ve tüm arkadaşlarımın da bol bol kitap okumasını tavsiye ediyorum” dedi.

     Kütüphane personelleri ise, ödül olan öğrencilerine başarılarının devamını dilerken, kitap okumaya devam etmelerini söyledi ve tüm öğrencileri de kitap okumak için kütüphaneye davet ettiklerini belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ