Advert
Advert

SAYIN BAŞKAN BU YAPILARI NASIL İZAH EDECEKSİN?

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, şehrin mimari dokusunun bozulmasına göz yummayı sürdürüyor.

SAYIN BAŞKAN BU YAPILARI NASIL İZAH EDECEKSİN?
Bu içerik 9143 kez okundu.

 

    -İbrahim Tığ-

     Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, şehrin mimari dokusunun bozulmasına göz yummayı sürdürüyor. Devrek’te ilk kez 8 katlı bina yapılmasına ruhsat izni veren, yandaş müteahhitin arsalarını birleştirmek için sokağı kaldıran Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci en son olarak da çatı yönetmeliğine aykırı hareket eden müteahhitlere göz kırptı.

     Devrek Belediyesi ve Başkanı Mustafa Semerci,  Kılınçoğlu İnşaat Şirketi’nin İsmetpaşa Mahallesi Mekekler Sokak 325 ada 23 parsel’de yaptığı binanın çatı katı, Devrek Belediyesi Çatı Yönetmeliğine aykırı olarak yapılmış ve bir kat daha yapılması sağlanmıştır. Yönetmeliğe göre saçakların ucundan 3 metre çekilmesi gereken binada normal daire yapılmasına gözyumulmuştur.

    Yine Devrek Eski Mahalle Alparslan Sokak’ta yapılan binanın da konsolları sokağı çıkarılmış durumda.

     Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, sizlerin kendisine emanet ettiğiniz o makamı birkaç müteahitin çıkarlarına teslim etmiştir. Dolayısıyla Devrek Belediyesi yaptığı uygulamalarla imar planı ve hukukuna aykırı hareket ederek kendine yakın olan müteahhetleri kayırıp kollamayı sürdürüyor.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatih     2018-12-07 Devrek dışında yaşayan bir devrekli olarak artık devreğe gelmek bile istemiyorum.Bir belediye başkanı ilçesini nasıl bu kadar çarpık yapılaştırabilir ve çirkinleştirebilir.Eski terminal,Cumhuriyet alanı ve pazaryeri projeleri tam bir facia olmuş.Heryer beton yığını nefes alacak adım atacak yer kalmamış.
Sefer bozcu     0000-00-00 Çoğunuz bilmez ama orası tam a beyler buradan asfalt kenarındaki binadan ev alacak kişinin önce aklına sonra parasına acırım orası tam ırmağın kenarı Çocukken orada Yüzer balık atlardık karagülmez inşaat sahibide bilemez vede yol kenarı titreşimin çöküntünün her zaman olacağı yer önce bu şekilde değerlendirelim deprem sonrası devreğe gelen yerbilimcisi hoca herhalde Ahmet Işıkara idi yanılmıyorsam sayın nadir saraçta sinema salonunda yapılan toplantıda devreğin zeminin sağlam olmadığını nasıl
Lale     0000-00-00 Zonguldak belediyeside ayni bahcelievlere 11 kat veriyorlar esi benzeri yok. yolcular ya artik kendilerine calisiyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ