Advert
Advert
Advert

BAKZİFED’İN VADİ ŞUBESİ AÇILACAK

Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) Başkanı Bahri Küpeli Devrek’e geldi.

BAKZİFED’İN VADİ ŞUBESİ AÇILACAK
Bu içerik 1157 kez okundu.

 

    -Sercan Kapusuz-

    Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Küpeli, Devrek’e gelerek bölgede derneklerinin şubesinin açılması için çalışma başlattı.

    Bu amaçla, Belediye Meclisi Üyeli İsmail Külah ile İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Uzundal ve gazetemiz imtiyaz sahibi İbrahim Tığ ile görüşen Küpeli, Devrek, Çaycuma ve Gökçebey ilçelerini kapsayacak bir şube açılması yönünde görüş alışverişinde bulundu.

     Ülkemizin kurucusu, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Yurtta barış, Dünyada barış” ilkesini rehber edindiklerini belirten Başkan Bahri Küpeli, “Bu anlayış ve inançla bölgemizin ve ülkemizin her alanda gelişmesi, kalkınması yönünde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi.

     Küpeli, “Devrek, Çaycuma ve Gökçebey ilçelerimizde katmadeğer ve istihdam yaratan iş insanlarını bir araya getirmek ve birlikte güç yaratmak amacıyla genişleme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyoruz. Bu kapsamda BAKZİFED Yönetimi tarafından yetkilendirilen Devrekli iş insanı, mali müşavir İsmail Külah ve çalışma arkadaşları Devrek, Çaycuma ve Gökçebey ilçelerini kapsayacak bir vadi şubemizin açılması için çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu şubemizin açılışını en kısa sürede yapacağız. Buradaki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum”dedi.

      İsmail Külah ve ekibi de Başkan Küpeli’ye ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
YARGILANACAKSINIZ!
YARGILANACAKSINIZ!