Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

DEVREK ORMAN İŞLETMESİ MÜDÜR VEKİLİ’NDEN SİLAHLI TEHDİT

Devrek’te, Orman İşletmesi Müdür Vekili’nin bir inşaat şirketinde görevli mühendise silah çektiği iddia edildi.

DEVREK ORMAN İŞLETMESİ MÜDÜR VEKİLİ’NDEN SİLAHLI TEHDİT
Bu içerik 13554 kez okundu.

 

    -Haber Merkezi-

    Devrek’te, Orman İşletmesi Müdür Vekili’nin bir inşaat şirketinde görevli  mühendise silah çektiği iddia edildi.

     Genç mühendis Y. K. Demir kendisini silahla tehdit ettiği gerekçesiyle, Devrek Orman İşletmesi Müdür Vekili Mehmet Aktaş’tan şikayetçi oldu.

     Olay bugün öğle saatlerinde Devrek’in Çaydeğirmeni beldesinde yaşandı. İddiaya göre, Devrek’te faaliyette bulunan Demirkaan Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Şirketi’nde görevli inşaat mühendisi Y.K.D. ile nişanlısı özel araçla Çaycuma’ya giderken Çaydeğirmeni beldesindeki trafik ışıklarında makam aracı ve şoförü ile Devrek Orman İşletmesi Müdür Vekili Mehmet Aktaş’la karşılaştı. İddiaya göre, arabadan inen Aktaş, silahını Y.K.D.’ye doğrultarak ateş etti. Silah ateş almadı, bu arada şoförüde Aktaş’ı uzaklaştırmak istedi. Bu arada şapkası düşen Müdür Vekili Aktaş geri döndü ve genç mühendise tehditler savurdu.

 

     Olayı genç mühendis Y.K.D. şöyle anlattı: “Biz geçen sene Devrek Orman İşletmesinin Akbük mevkiinde, Akbük Mesire Yerinin içme suyu hattını yaptık. Biz geçen sene geçici kabulünü yaptık. Bu süre zarfından sonra geçen hafta içinde, ayın 3 ya da 4’ünde Orman İşletmesinden bize bir telefon geldi. Teminatınızı bozduracağız, bir üstlerimizle görüşün dediler. Ben de Devrek Orman İşletmesi Müdür Vekili Mehmet Aktaş’ı aradım, dedim müdürüm böyle böyle bir şey var, neden teminatımızı bozduracaksınız?, O da bana, eksiklikler var, işte, işyeri sahibi bu eksiklikleri kendi cebinden yaptırdı, motoru arızalandı, dedi. Ben de, bunları kendi cebinden yaptıramaz bizim daha kesin kabülümüz olmadı. Bunu bize direk KİK üzerinden ya da  posta yoluyla bir tebligat yollarsınız, bu süre içersinde bu eksikliklerinizi giderin diye, biz de ona göre yaparız, yapmazsak tamam teminatımızı bozabilirsiniz. Ama siz bize böyle bir şey yapmadan başka birisine yaptırıp faturayı kestirip bizim teminatımızı bozamazsınız dedim, o da yaparım dedi, ben de yapamazsın, dedim aramızda bir tartışma oldu. Bugün de böyle bir tehditiyle karşı karşıya kaldık. Kendisinden şikayetçi oldum”dedi.

     Y.D.K., Orman İşletme Müdür Vekili Aktaş’ın kendisinden, Akbük işletmecisinin bozulan motorunun tamiri için ödenen 1750 TL. faturasını ödemesini istediğini bunu ödediği takdirde de teminatını yakmam dediğini de kaydetti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”