Advert
Advert

ZONGULDAK İL/İLÇE ODA BAŞKANLARINDAN TBMM ZİYARET

ZONGULDAK İL/İLÇE ODA BAŞKANLARINDAN TBMM ZİYARET
Bu içerik 772 kez okundu.

 

    Zonguldak İl ve İlçe Oda Başkanları ile Genel Sekreterlerinden oluşan heyet Zonguldak 27. Dönem Milletvekillerine ziyaret gerçekleştirdiler.

    Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu ve Genel Sekreter Cihat Yaban’ın katılımları ile gerçekleşen ziyarette AKP ve CHP Zonguldak Milletvekilleri görüşüldü.

    Zonguldak TSO, Devrek TSO, Çaycuma TSO, Kdz. Ereğli TSO ve Alaplı TSO tarafından hazırlanan “Zonguldak İş Dünyasının Yol Haritası 27. Dönem Milletvekillerinden Beklentilerimiz” adlı rapor Zonguldak Milletvekillerine sunuldu.

    Ziyarete Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Meclis Başkanı Zafer Sağlam ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya; Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Genel sekreter Gündüz Acar, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Meclis Başkanı Ergün ECE, Genel sekreter Alper PÜREN, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Genel Sekreter Cihat Yaban, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, Meclis Başkanı Nedim Kaplancan, katıldılar.

    Ziyaret İlk önce AKP Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar’ı ziyaret etti. Ziyarette Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde tüm odaların katkıları ile hazırlanan “ Zonguldak İş Dünyasının Yol Haritası,27.Dönem Milletvekillerimizden Beklentilerimiz ’’ raporu kendilerine takdim edildi. Grup adına söz alan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yoğun programlarına rağmen bizlere zaman ayırıp kabul eden Milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum. İlimizin Beş Ticaret ve Sanayi Odası olarak birlikte çalışarak bir yol haritası çıkardık ve bu yol haritasını bugün milletvekillerimizle paylaşmak üzere buradayız.İnşallah hep birlikte çalışarak, Milletvekillerimizin de katkıları ile İlimizi ve Ülkemizi daha güzel noktalara taşıyacağız dedi. 

    Zonguldak  Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi UÇAR tek tek söz alarak ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.Birlikte çalışarak İlimizi ve ülkemizi yükseltmek   hepimizin ortak dileğidir.Tüm çalışmalarınızda yanınızdayız dediler.    

    Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri daha sonra CHP Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ı ziyaret ederek, “Zonguldak İş Dünyasının Yol Haritası,27.Dönem Milletvekillerimizden Beklentilerimiz” raporunu kendilerine takdim ettiler ve desteklerini talep ettiler.

    Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’da ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade getirerek, Zonguldak iş dünyasının yanında olduklarını ve her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ