Advert
Advert

SERDAR KELEBEK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLACAK

AKP Devrek İlçe Başkanı Serdar kelebek bu görevinden istifa ediyor.

SERDAR KELEBEK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLACAK
Bu içerik 7395 kez okundu.

 

     -Sercan KAPUSUZ-

     Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek, belediye başkanlığı seçimlerinde aday adayı olacak.

      31 Mart 2019 tarihinde yapılacak ve Türkiye sınırları içindeki yerel yönetimlerin belirleneceği seçimde Devrek Belediye Başkanlığı için aday adayı olacak olan AKP Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek, bu görevinden partisinin hazırladığı seçim takvimi içinde yani 5-10 Kasım 2018 tarihleri arasında istifa edecek.

    2013 yılından beri AKP Devrek İlçe Başkanlığı görevini yürüten Serdar Kelebek, partinin 2002’de kurulmasından buyana tüm kademelerinde görevler aldı. Başkanlığı döneminde AKP Devrek’te 6 seçim kazandı.

    31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Devrek Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını açıklayan Serdar Kelebek, partisinin ilçe teşkilatı, il başkanı, milletvekilleri ve genel merkez yöneticileriyle yaptığı görüşmeler sonrasında böyle bir karar aldığını vurguladı.

    Devrek’e daha güzel ve kalıcı eserler bırakmak için yola çıktığını ifade eden Serdar Kelebek, “Halkımızın teveccühü ile bu yola baş koydum, onların sağduyusuna güveniyorum. Devrek’imizi modern bir şehircilik anlayıcı, çoğulcu yöneticilik anlayışıyla daha ileriye taşımak için yola çıktım. Allah utandırmasın. Halkımızın bana olan güvenine layık olacağım”diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kemal     0000-00-00 Bu ne iş yaptığını zannediyor da aday oluyor 7 yıl başkanlık yaptım diyor hangi seçimlerde çok çalıştıra da seçmenden oy aldı ilçe başkanı olarak ne halletti ne iş hallettiğini Devrekliler iyi biliyor konuşturmasın bizi buna oy verilmez
sezai k.     2018-10-12 DEVREK E YAPTIGI HİZMETLER SAY SAY BİTMEZ TABİ İSTİFA ETSİN...
Erdoğan     0000-00-00 Eğer o aday olsun Şimdiden hayırlı olsun CHP ye ben bu kadar söylerim
Murat gülseven     0000-00-00 Yakisir serdar baskanima...
Devrekli     0000-00-00 Ilce baskanliginda devrege ne faydasi olduki belediye baskani oldugunda faydasi olacak
Devrekli     0000-00-00 Çok iyi devrek bir pislikten Kurtulmuş olur
Yasin     0000-00-00 Şimdi girsin bakalım halkın içine nasıl oy isteyecek bu genel seçimlere benzemez, şimdi söz sırası bizde bu güne kadar hep reis sayesinde geçindiler kop kop kop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ