Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

SERDAR KELEBEK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLACAK

AKP Devrek İlçe Başkanı Serdar kelebek bu görevinden istifa ediyor.

SERDAR KELEBEK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLACAK
Bu içerik 6882 kez okundu.

 

     -Sercan KAPUSUZ-

     Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek, belediye başkanlığı seçimlerinde aday adayı olacak.

      31 Mart 2019 tarihinde yapılacak ve Türkiye sınırları içindeki yerel yönetimlerin belirleneceği seçimde Devrek Belediye Başkanlığı için aday adayı olacak olan AKP Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek, bu görevinden partisinin hazırladığı seçim takvimi içinde yani 5-10 Kasım 2018 tarihleri arasında istifa edecek.

    2013 yılından beri AKP Devrek İlçe Başkanlığı görevini yürüten Serdar Kelebek, partinin 2002’de kurulmasından buyana tüm kademelerinde görevler aldı. Başkanlığı döneminde AKP Devrek’te 6 seçim kazandı.

    31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Devrek Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını açıklayan Serdar Kelebek, partisinin ilçe teşkilatı, il başkanı, milletvekilleri ve genel merkez yöneticileriyle yaptığı görüşmeler sonrasında böyle bir karar aldığını vurguladı.

    Devrek’e daha güzel ve kalıcı eserler bırakmak için yola çıktığını ifade eden Serdar Kelebek, “Halkımızın teveccühü ile bu yola baş koydum, onların sağduyusuna güveniyorum. Devrek’imizi modern bir şehircilik anlayıcı, çoğulcu yöneticilik anlayışıyla daha ileriye taşımak için yola çıktım. Allah utandırmasın. Halkımızın bana olan güvenine layık olacağım”diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”