Advert
Advert

KÖSELER GÜVEN TAZELEDİ

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Devrek Şubesi 10. Olağan Genel Kurul Kongresinde tek liste ile gidilen seçimde 72 geçerli oyun tamamını alan mevcut Cemil Köseler, tekrar Şube Başkanı oldu.

KÖSELER GÜVEN TAZELEDİ
Bu içerik 1136 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Devrek Şubesi 10. Olağan Genel Kurul Kongresinde tek liste ile gidilen seçimde 72 geçerli oyun tamamını alan mevcut Başkan Cemil Köseler, tekrar Şube Başkanı oldu.

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Devrek Şubesi 10. Olağan Genel Kurul Kongresi, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Satılmış Çalışkan ve Dernek Genel Sekreteri Mustafa Sarıoğlu’nun katılımı ile Devrek Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan seçimlerde 72 dernek üyesi oy kullandı. Yapılan sayımda kullanılan 72 oyda geçerli sayıldı.

Başkan: Cemil Köseler. Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Hasan Altuntaş, Celal Karaoğlan, Nilgül Osmanoğlu, İbrahim Kışlalı. Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Hüsnü Basan, Kadir Çaybaşı, Recep Ören olarak seçildi.

Seçim sonrasında delegelere teşekkür konuşması yapan Cemil Köseler, “Tüm üyelerimize bana tekrar bu görevi layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Tüm emeklilerimizin taleplerini duyurmaya, tüm sorunlarıyla yakından ilgilenerek çözüm bulmaya çalıştık. Bundan sonra da siz değerli üyelerimizden aldığım güç ve destek ile çalışmaya devam edeceğim” dedi.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ