Advert
Advert

HAYVANSEVERLİĞİYLE TANINAN İSİM ESNAFLARA SESLENDİ

Hayvanseverliği ile tanınan Devrek MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Şule Kıycı verdiği konferans sonunda sokak hayvanları hakkında ayrı bir parantez açtı

HAYVANSEVERLİĞİYLE TANINAN İSİM ESNAFLARA SESLENDİ
Bu içerik 804 kez okundu.

 

 Devrek Ticaret ve Sanayi Odasında “Müşteri İlişkileri Yönetimi” hakkında konferans verildi. Devrek TSO’da düzenlenen konferansa Zonguldak TSO İl Müdürü İsmail Maden, Devrek TSO Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Devrek MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Kesikoğlu, Devrek MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Şule Kıycı, esnaflar ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 Öğr. Gör. Şule Kıycı tarafından verilen konferansta müşteri ilişkileri yönetiminin amaçları, pazarlama faaliyetlerine katkıları, müşteri tatmini, müşteri sadakati, müşterilere yönelik pazarlama, iletişim, kurumsal imaj ve itibar, ticarette başarı faktörleri, müşteri odaklılık gibi konular temel alındı.

 KIYCI’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

 Hayvanseverliği ile tanınan Devrek MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Şule Kıycı, konferans sonunda sokak hayvanları hakkında ayrı bir parantez açarak, “"Ülkemizde hayvanlara yapılan eziyeti gören vatandaşlarımız, şikâyet için muhatap bulamıyorlar. Çaresizlik içinde itfaiyeden muhtarlığa, derneklerden bakanlığın il müdürlüklerine, belediyelerden medyaya kadar herkesi arıyorlar. Medya sayesinde artık bu konuda vatandaşlarımız daha duyarlı” dedi ve esnaflara seslenerek, “Lütfen sizler de çevremiz ve etrafımızdaki savunmasız canlarımız için hassasiyet gösterin. Hayvansever bir işletme olarak anılmak kurumsal imajınız açısından sizlere de çok fayda sağlayacaktır” ifadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI