Advert
Advert

AHMET TANER KIŞLALI ORTAOKULU YARDIM SERGİSİ DÜZENLEDİ

Devrek’te faaliyette bulunan Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu tarafından Okul Aile Birliğinin katkıları ile okul yararına yardım sergisi düzenlendi.

AHMET TANER KIŞLALI ORTAOKULU YARDIM SERGİSİ DÜZENLEDİ
Bu içerik 2484 kez okundu.

 

   -Sercan KAPUSUZ-

 Devrek’te faaliyette bulunan Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu tarafından Okul Aile Birliğinin katkıları ile okul yararına yardım sergisi düzenlendi.  Açılan yardım sergisine vatandaşlar ve protokol tarafından destek yağdı. 

 Cumhuriyet Alanı’nda ve Devrek Eski Anaokulu önünde düzenlenen yardım sergisi açılışında ilçe protokolü hazır bulundu. Tamamı veliler tarafından evlerinde hazırlanan yiyecek ve köy ürünleri vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.  Organize edilen sergi hakkında bilgi veren Okul Aile Başkanı Nilgün Kayapınar,  konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Okulumuz yararına düzenlediğimiz yardım sergisine gerek maddi ve gerekse manevi anlamda verdikleri desteklerden dolayı velilerimize ve davetlilerimize teşekkür ediyorum. Evlerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz onlarca çeşit yiyecek ve içeceklerden elde edilecek gelir ile okulumuzun eksiklikleri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yararına harcama yapılacaktır. Yardım sergimize maddi ve manevi destek veren herkese tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

   Düzenlenen yardım sergisi açılışına; başta Devrek Kaymakamı Tolga Polat olmak üzere daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, Okul Aile Birliği Yöneticileri, veliler ve vatandaşlar katıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ