Advert
Advert

ERDEMİR İŞÇİ ALIYOR

Erdemir 83 kişilik açık bulunan engelli istihdamının yerine getirmek için 83 engelli işçi alımı yapacak.

ERDEMİR İŞÇİ ALIYOR
Bu içerik 2772 kez okundu.

 

 Erdemir’in 83 kişilik açık bulunan engelli istihdamının yerine getirmemesi üzerine Zonguldak’ta İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu, 2018 yılı üçüncü toplantısında konuşan Vali Ahmet Çınar, “Yönetimsel karar diye bir şey olmaz. Kanunsal bir hüküm olur. Devletin o kanununa uymak zorundadır. 83 kişi açık varsa, koskoca Erdemir’de bunun bahanesi olmaz. O 83 kişinin burada hakkı var” demişti.

Bunun üzerine Erdemir engelli istihdam edeceğini duyurarak şu açıklamayı yaptı; “Erdemir'de çalışmak üzere meslek liselerinin ve/veya meslek yüksek okullarının; Elektrik-elektronik-makine-bilgisayar-torna-tesviye-izabe-döküm-motor-metal işleri –mekatronik bölümlerinden mezun, 18-30 yaş arası erkek engelli işçiler alınacaktır. Şartları taşıyan adayların 26.11.2018 tarihinde saat 09:30'da Erdemir Sağlık Merkezinde (Göztepe-Kdz. Ereğli) adresinde yapılacak mülakata gelmeleri gerekmektedir.

Not: Adayların mülakata gelirken "güncel engelli raporları" ve öğrenim belgeleri(diploma)'larını yanlarında getirmesi zorunludur.”

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ