Advert
Advert

HER AN HER YERDE HALKLA İÇ İÇE

HER AN HER YERDE HALKLA İÇ İÇE
Bu içerik 3623 kez okundu.

 

   -Sercan KAPUSUZ-

  Çaydeğirmeni  Belediye Başkanı Satılmış Gebeş her daim vatandaşlarla birlikte  ve onların sorunlarını dinleyip çözüm yollarını birlikte aramaya devam ediyor. Gebeş vatandaşın sadece iyi gününde değil kötü ve dar gününde de onların yanında. Yaptığı ziyaretler ve faaliyetler bunu destekler nitelikte. 

BELEDİYECİLİĞİ BİLEN İSİM GEBEŞ

 Gebeş bunu nasıl mı başarıyor ? Başkanlığı öncesinde, belediyenin her kademesinde çalışan, Çaydeğirmeni’nin ve bölgenin ihtiyaçlarını en iyi bilenlerden biri kuşkusuz Başkan Gebeş’tir. İlk girdiği seçimlerde kaybetmesine rağmen yılmadan çalışan ve Çaydeğirmeni için bir şeyler yapmak isteyen Gebeş seçimlerde tekrar Başkan adayı oldu ve Enver Uslubaş’tan belediye başkanlığını aldı.

  Belediyecilikten gelmesi, her kademesinde çalışmasından dolayı Çaydeğirmeni için yapılacak projeler ile eksikleri çok iyi biliyordu. Örneğin; Başkan olduğu belediyeye mevcut belediye binası yakışmıyor deyip yıkıp yenisini yaptı. Belde de İŞSİZLİK ve GÖÇ var, acilen ne yapmam lazım diye düşünen, yol boyu ırmak kenarındaki hazine yerlerini istihdam ederek,  yeni işyerlerin açılmasına vesile oldu.

 

   GEBEŞ HİÇBİR ZAMAN HALKTAN KOPMADI

  Bunları halkı dinleyerek onlarla her zaman iç içe olarak yaptı.  Gebeş, vatandaşlarının değerli olduğunu, onların yanında her zaman bulunmaya gayret gösterdiklerini. Mahalle sakinleriyle kadın, erkek, çoluk çocuk demeden yaptığı karşılıklı istişareler yaparak, onların taleplerini dinleyerek.  Her hafta gerçekleştirdiği toplantılarda değerlendirmeler yaparak, talep sahibi vatandaşların sorunlarını ele alıp en kısa sürede çözmeye çalışarak.. Yani kısaca Başkan Gebeş, Belediye olarak vatandaşlarla birlikte her daim istişare içerisinde hizmeti de, çözümü de birlikte üreterek ve ne olursa olsun halktan kopmayarak gösteriyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI
UZUNDAL: 3 DEVREK TÜRKÜSÜ DAHA GÜNYÜZÜNE ÇIKARTILDI