Advert
Advert

CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜDE VATANDAŞA HİZMET VERECEK

Pazar günü yapılacak olan KPSS için Zonguldak Nüfus müdürlüğü Cumartesi ve Pazar günü açık kalacak.

CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜDE VATANDAŞA HİZMET VERECEK
Bu içerik 1141 kez okundu.

 

 Pazar günü yapılacak olan KPSS için Zonguldak Nüfus müdürlüğü Cumartesi ve Pazar günü açık kalacak. Zonguldak İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hüsamettin Erkınay yaptığı açıklamada, “4 Kasım 2018 Pazar günü yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavına (2018- KPSS Önlisans)  girecek olan adaylardan kimlik kartı olmayan veya sınav öncesi kimliğini kayıp edenlerin olması ihtimaline karşılık vatandaşın mağduriyet yaşamaması için sınavın yapılacağı 04.11.2018 Pazar günü saat 07.00–10.15 arası Zonguldak Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü ile anılan hizmeti vermek üzere açık tutulacaktır.” dedi.

 PTT MOBİL HİZMET ARACI PAZAR GÜNÜ VALİLİK ÖNÜNDE HAZIR BULUNACAK

 Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı Başvurusunda bulunacakların kart bedelini tahsil etmek üzere Valilik önünde PTT Başmüdürlüğünce mobil hizmet aracının tahsis edildiğini belirten Hüsamettin Erkınay, “Mobil hizmet aracı sınava girecek olan adaylara hizmet verecektir. 2018-KPSS önlisans sınavına girecek adaylara duyurulur” dedi.

  CUMARTESİ DE HİZMET VERECEĞİZ

 Zonguldak İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hüsamettin Erkınay son olarak, Nüfus Müdürlüğü olarak 3 Kasım 2018 Cumartesi günü de saat: 10.00–17.00 arası açık olacağını belirtti.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ