Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

İKİNCİ BAHAR DERNEĞİ GENÇLERİ ZİYARET ETTİ

Çaycuma İkinci Bahar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gülsan Geldi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Zeren, gençleri ziyaret etti.

İKİNCİ BAHAR DERNEĞİ GENÇLERİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 220 kez okundu.

 

  Çaycuma İkinci Bahar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gülsan Geldi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Zeren, Çaycuma Çocuk Evleri Sitesinde kalan gençler ile Çaycuma Nebioğlu Beldesinde eğitim öğretim veren Şehit Sacit Olcay Kabaklıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yatılı olarak eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Gençlerle sohbet eden dernek Başkanı Gülsan Geldi ve Zengin Zeren; " Bizi ağırlayan çocuk Evleri Sitesi Müdürümüz Mesut Özmekik'e teşekkür ederiz"dediler.

 Şehit Sacit Olcay Kabaklıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yatılı olarak eğitim gören öğrencilerle birlikte yemek yiyen dernek yönetimi adına konuşan Başkan Gülsan Geldi ;" Ülkesi için üretecek ögrenci kardeşlerimize ikramda bulunup tanışma fırsatı yakaladik. Tüm öğrencilerimize başarilar dilerken misafirperverliğinden dolayı Okul Müdürümüz Tekin Verim'e teşekkür ederiz"dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ’NİN ÇILGIN PROJESİ!
BAŞKAN SEMERCİ’NİN ÇILGIN PROJESİ!
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK