Advert
Advert

DEVREK KAMPÜSÜ “BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL” DEDİ

Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Devrek Kampüsü’nün ortaklaşa yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında öğrenciler madde bağımlılığı konusunda bilinçlendirildi

DEVREK KAMPÜSÜ “BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL” DEDİ
Bu içerik 801 kez okundu.

 

     Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Yüksekokul Müdür Yardımcımız Öğr. Gör Şule Kıycı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, Zonguldak Halk Sağlığı Merkezinden Esin İlhan, Ayşe Aslıhan, Çiğdem Sancak Bölük, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.  

    Devrek Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerinin organize ettiği bağımlılık ile ilgili farkındalık eğitiminde Zonguldak Halk Sağlığı yetkilileri tarafından madde bağımlılığı hakkında bilgilendirme, risk faktörleri, madde bağımlılığının fiziksel, psikolojik ve sosyolojik etkileri, alınabilecek önlemler gibi konular üzerinde duruldu ve madde bağımlılığından kurtulmanın yolları ile profesyonellerden alınabilecek destekler hakkında da yönlendirmelerde bulunuldu.

PROJELER DEVAM EDECEK

    Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Kesikoğlu, “Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında bu dönemki konumuz ‘bağımlılık’ ve dönem sonuna kadar gerek öğretim elemanlarımızın gerek öğrencilerimizin özverileri ile bu konuda çeşitli projeler üretmeye devam edeceğiz. Devrek Kampüsü olarak bizler de ‘Bağımlı Olma, Özgür Ol’ diyoruz” ifadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ