Advert
Advert
Advert

ÇARE VAR VE BİZİZ

SP’DEN DEVREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ÇARE VAR VE BİZİZ
Bu içerik 1958 kez okundu.

   

    Devrek’in sevilen işadamlarından Celal Karagülle, Saadet Partisi (SP)’nden Devrek Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

     31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Devrek Belediye Başkanlığı için Saadet Partisi’nden aday adayı olduğunu açıklayan Celal Karagülle, ülkeyi ve Devrek’i içinde bulunduğu kötü durumdan kurtaracak tek partinin SP’nin olduğunu belirterek, “Çare Biziz”dedi.

    Karagülle açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Doğup büyüdüğüm, yaşamımı sürdürdüğüm Devrek’e, Devreklilere hizmet etmekten büyük bir onur duyuyorum. İsrafsız, rüşvetsiz bir biçimde Devrek halkına 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde halkımızın onayıyla belediye başkanı olarak hizmet edebilmek için yola çıktım. Bu amaçla gönül verdiğim, ilke ve politikalarını beğendiğim partim SP’den aday adayı olduğumu saygıdeğer halkımızla paylaşıyorum.”

      Devrek’in sorunlarını ve çözüm önerilerini yakından bildiğini anlatan Celal Karagülle, “Halkımızın ve ilçemizin sorunlarını çok yakından biliyorum. Yıllardır ihmal edilmiş olan bu ilçenin içinde bulunduğu durumdan çıkarılması yönünde var gücümle çalışacağım. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Her geçen gün göç ve işsizliğin arttığı Devrek’te, ekonominin canlanması ve insanımızın rahat bir yaşam sürebilmesi için önemli projelerimizle yola çıktık. Bu projelerimizi yaşama geçirerek Devrek’imizin önünü açıp halkımızın refah seviyesini artıracağız. Halkımızın güvenine layık olmak ilk görevimiz olacaktır.”dedi.

   

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
YAZAR İBRAHİM TIĞ, DEDESİNİN İSTİKLAL MADALYASINI 99 YIL SONRA ALDI
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...