Advert
Advert

DEVREK HAMİDİYE ANADOLU LİSESİ KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ

Devrek’te faaliyette bulunan Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi, Okul Aile Birliği’nin katkıları ile okul yararına kahvaltı programı düzenlendi.

DEVREK HAMİDİYE ANADOLU LİSESİ KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ
Bu içerik 906 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek’te faaliyette bulunan Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi,  Okul Aile Birliği’nin katkıları ile okul yararına kahvaltı programı düzenlendi.

  Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği üyeleri ve veliler tarafından hayata geçirilen kahvaltı programına protokol ve vatandaşlar tarafından destek yağdı. Devrek Karşıyaka Zübeyde Hanım Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen kahvaltı programı açılışında ilçe protokolü de hazır bulunurken, organize edilen kahvaltı programı hakkında bilgi veren Okul Aile Başkanı Hasan Şahin; "Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve okulumuz yararına düzenlediğimiz kahvaltı programımıza  verdikleri desteklerden dolayı velilerimize teşekkür ediyorum. Evlerinde ve ellerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz yiyecek ve içeceklerden elde edilecek gelir ile okulumuzun eksikliklerini giderme çabasındayız. Yine kahvaltı programımızın açılışında bizlere destek veren Devrek protokolüne de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

  Düzenlenen yardım sergisi açılışına; başta Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci başta olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan, CHP Devrek Belediye Başkanı Adayı Çetin Bozkurt, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, Okul Aile Birliği Yöneticileri, veliler ve vatandaşlar katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ