Advert
Advert

KOLÇAK: ÖNÜMÜZDEKİ 4 YIL İÇİN OYLARINIZA TALİBİZ

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Kozlu Şubesi’nin 13Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan 11. Olağan Genel Kurul seçimleri öncesi GMİS Kozlu Şubesi Devrek toplantısını yaptı.

KOLÇAK: ÖNÜMÜZDEKİ 4 YIL İÇİN OYLARINIZA TALİBİZ
Bu içerik 1067 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Kozlu Şubesi’nin 13Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan 11. Olağan Genel Kurul seçimleri öncesi GMİS Kozlu Şubesi Devrek toplantısını yaptı. Yapılan toplantıda konuşan GMİS Kozlu Şube Başkanı Hüseyin Kolçak;

 “ Bizler buradaki arkadaşımla birlikte bu dört yıllık sürecin bizleri gerçekten cehennem ateşi gibi saracağının farkındayız mücadeleci yılların bizi beklediğini biliyoruz. bunu görerek ve bilerek geçmişten gelen tecrübemizi, emeğimizi ve  bilgi sizler adına kullanmak adına bu önümüzdeki dört yıllık süreç için oylarınıza talibiz.

Bizler bu işin içinden pişerek geldik. Bizler bu zamana kadar sayısızca eylem ve gösteride yer aldık . Bunlarda yer alırken kendi çıkarlarımız için değil sizin için yer aldık.  Bizler sizlerden 2015 yılında hizmet aldık yedi yirmi dört hizmetinizdeyiz. Şuan demokratik bir yarışın içine girmiş bulunmaktayız. Sizlerden ekibim adına istediğim, son üç haftaya girmiş bulunuyoruz Kozluda giden seçim yarışı Kozlu maden işçisine yakışır bir şekilde üslupla gidiyor umarım 13 Aralık akşamına kadar  sürer ve üslupla sona erer.  Bizler bu demokratik yarışta 13 Aralık akşamı dostluk kazansın, arkadaşlık kazansın maden işçisinin geleceği kazansın diyoruz.” Dedi.

 13 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan GMİS Kozlu Şubesi’nin 11. Olağan Genel Kurul seçimlerinde Kozlu Şube Sekreteri Muhammet Ardıç Şube Başkanlığına aday olarak çıkacak. Ardıç’ın ekibi ise mevcut Şube Mali Sekreteri Binali Acun’un Şube Sekreterliğine, mevcut Şube Teşkilat Sekreteri Raif Öztürk Mali Sekreterliğine ve Dursun Başbakıcı Şube Teşkilat Sekreterliğine şeklinde tanıtıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ