Advert
Advert

ARIT ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

İnşaat Mühendisi Onur Arıt AKP'den Devrek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

ARIT ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI
Bu içerik 727 kez okundu.

 

 

 -Sercan KAPUSUZ-

 İnşaat Mühendisi Onur Arıt AKP'den Devrek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu. Yerel Seçimlere hazırlıklar ülke genelinde devam ediyor. Adalet Ve Kalkınma Partisi (AKP) 'de de Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı için belirlenen sürenin bitimine az bir zaman kaldı. Son günlere yaklaşırken aday adaylarının başvuruları yoğun bir şekilde sürüyor.

 Bir başvuru da İnşaat Mühendisi Onur Arıt’tan geldi. Arıt, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli Ve İdari seçimlerinde AKP'den Devrek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

 Sevenlerinden oluşan bir heyetle AKP Devrek İlçe Başkanlığı'na giden onur Arıt,  resmi evraklarını AKP Devrek İlçe Seçim Başkanı Uğur Erdem’e teslim ederek, Devrek Belediye Meclis Üyesi Aday adaylığı resmi başvurusunu tamamladı. Resmi başvurusunu tamamladıktan sonra bir süre Parti binasında kalan Arıt, kendisiyle başvuruya gelen sevenlerine teşekkür ettikten sonra parti binasında hatıra fotoğraf çekip İlçe Başkanlığı'ndan ayrıldı.

   Onur Arıt Kimdir?

 İlkokul ve lise öğrenimini Devrek’te tamamlayan Onur Arıt, Atılım Üniversitesi İngilizce İnşaat Mühendisliği bölümünü başarı ile tamamladı. Üniversite eğitiminin ardından Arıt iş hayatına doğup büyüdüğü yer olan Devrek’te atıldı ve halen sürdürmektedir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ