Advert
Advert

TAŞÇI'DAN SON DAKİKA ADAYLIK BAŞVURUSU

Hatipler Köyü Muhtarı Mustafa Taşçı AKP’den İl Genel Meclis Üyesi olmak için ilçe teşkilatına aday adaylık başvurusunda bulundu.

TAŞÇI'DAN SON DAKİKA  ADAYLIK BAŞVURUSU
Bu içerik 1677 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Hatipler Köyü Muhtarı Mustafa Taşçı AKP’den İl Genel Meclis Üyesi olmak için ilçe teşkilatına aday adaylık başvurusunda bulundu.  Devrek İlçe teşkilatına giden Mustafa Taşçı ve beraberindekileri partide İlçe Başkanı Serdar Kelebek karşıladı.

 2019 Mart yerel seçimlerinde AKP’den il genel meclisi için resmi başvurular 3 Aralık 2018 günü son buldu. İl Genel Meclis üyeliği için son aday adaylık başvurusunu Hatipler Köyü Muhtarı Mustafa Taşçı gerçekleştirdi. Taşçı, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli Ve İdari seçimlerinde AKP'den İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

 AKP Devrek İlçe Başkanlığı'na giden Mustafa Taşçı,  resmi evraklarını AKP Devrek İlçe Başkanı Serdar Kelebek’e teslim ederek, İl Genel Meclis Üyesi Aday adaylığı resmi başvurusunu tamamladı. Resmi başvurusunu tamamladıktan sonra bir süre Parti binasında kalan Taşçı, “Halka hizmet hakka hizmet diyerek, halkıma hizmet için tekrar buradayız. Hayatının neredeyse tamamını memleketinde geçiren bir birey olarak İlçeme ve İlimize hizmet etmek benim için gurur verici bir sorumluluktur. Bu nedenle memleketimin ve tüm hemşerilerimizin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını bildiğim, paylaştığım için onların derdine ortak olmak, çözüm üretmek, elimi taşın altına koymak için çalışmak istiyorum. Kısacası bu yola çıkmamın temel sebebi memleketime olan sevdamdır. İl Genel Meclis üyesi aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
devrekli2     2018-12-06 sayın muhtar hizmet eder.parası olana raporda alır.emeklide eder.kamu kurumlarında iş vaat eder.zaten seçileceğinden değil adaylığı.etiket yapıp müşteri toplamaktır amacı.işi bozulan aday oluyor .
DEVREKLİ     2018-12-04 Her önüne gelen halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile başvuru yapıyor. Ne güzel...Halka hizmet etmek istiyorsan hastane kantininde önce işcilerinin sigortasını yatır. sigortasız insan çalıştırma.1 TL lik ürünleri 2 tl den satma.Vatandaşın zoraki olarak geldiği mekanında insanlara pahalı mal satma. İNsanlara hizmet etmeye buradan başlayabilirsin sayın muhtar..... Saygılarımla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ