Advert
Advert
Advert

ZONGULDAKSPOR’UN MAÇLARINI DEVREK’TE OYNAMASI GÜNDEMDE

Spor-Toto İkinci Lig Beyaz grupta mücadele edecek Zonguldakspor’un maçlarının Devrek Şehir Stadı’nda oynaması gündemde.

ZONGULDAKSPOR’UN MAÇLARINI DEVREK’TE OYNAMASI GÜNDEMDE
Bu içerik 4991 kez okundu.
Advert

    Spor-Toto İkinci Lig Beyaz grupta mücadele edecek Zonguldakspor’un maçlarının Devrek Şehir Stadı’nda oynaması gündemde. Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nun   kapalı tribünü ihalesi 10 Ağustos’ta yapılacak. İnşaat çalışmalarının ise  Eylül ayında  başlaması gerekiyor. Stadyumun yanında yapılan spor tesislerinde çalışmalar sürüyor. Bölge tam bir şantiye  alanına döndü.

   Spor-Toto İkinci Lig Beyaz grupta mücadele edecek Zonguldakspor’un maçlarını oynadığı stadyum sıkıntısı  her sezon başı olduğu gibi yine gündeme geldi. Futbol Federasyonu stadyum bu halde iken orada maç oynatır mı  henüz belli değil. Tesbit edilen eksiklikler giderildiği taktirde  yeni sezonda maçlar belki  Karaelmas Kemal Köksal stadyumunda oynanabilir. Federasyon tarafından onay verilmemesi durumunda ise  alternatif saha gündeme geliyor.

   Kapalı tribünleri ve zemini yeni yapılan Devrek stadyumu  maçları oynamak için en güçlü  ihtimal olarak görülüyor. Zonguldak il sınırındaki tüm sahalardan çok daha iyi konumda olan Devrek stadyumu B planı olarak düşünülebilir.

   Stadyum ile ilgili  karar Futbol Federasyonu yetkilileri tarafından yapılacak inceleme sonrası netlik kazanacak.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU