Advert
Advert
Advert

DEVREK’TE DEMOKRASİ NÖBETİ SÜRÜYOR

Devrek ilçesinde milletvekilleri, ilçe protokolü ve vatandaşlar bir araya gelerek ülkenin bölünmezliğini bir kez daha ön plana çıkardılar. Akşam namazının ardından düzenlenen ve Cumhuriyet Alanında Kaymakamlık ve Belediye tarafından ortaklaşa organize edi

DEVREK’TE DEMOKRASİ NÖBETİ SÜRÜYOR
Bu içerik 2086 kez okundu.
Advert

   Devrek ilçesinde milletvekilleri, ilçe protokolü ve vatandaşlar bir araya gelerek ülkenin bölünmezliğini bir kez daha ön plana çıkardılar. Akşam namazının ardından düzenlenen ve Cumhuriyet Alanında Kaymakamlık ve Belediye tarafından ortaklaşa organize edilen Demokrasi nöbeti gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

   AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar vatandaşlara hitap ederek," Bunlar Türk Silahlı Kuvvetlerinin askerleri değil, bunlar asker üniforması giymiş, terörist bunlar cani, bunlar katil ama birliğimiz ve beraberliğimiz sayesinde başaramadılar ve asla da başaramayacaklar. Dünya bizim vatandaşlarımızı hayretle izliyor bizim vatandaşımız bir gecede tank kullanmayı öğrendiler neredeyse pilot olacaklardı işte gerçek vatanseverlilik budur. Allah milletimizden razı olsun" dedi.

   AKP Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ise," O gece tarihin en karanlık en acımasız katliamlarına şahit olduk milletçe tankların altında ezildi tüfeklerden çıkan kurşunlara uçak ve helikopterden çıkan bombalar hedef oldular ama yine de yılmayarak vatanını çapulculara bırakmadılar" diye konuştu.

   Düzenlenen Demokrasi nöbeti programına; AKP Milletvekilleri Özcan Ulupınar, Faruk Çaturoğlu, Devrek Kaymakamı Yakup Güney, Garnizon Komutanı Personel Üsteğmen Yıldırım Yörük, Belediye Başkanı Mustafa Semerci, AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, MHP Devrek İlçe Başkanı Erol Kapan, Devrek İl Genel Meclisi Üyeleri; Vacit Durdubaş, Mustafa Uzundal, İsmet Bostancı, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Serkan Koparan, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ferdi Kuyu, Devrek TSO Başkanı Ertan Cıvak, siyasi parti temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Gazetemizin Sahibi Şair-Yazar İbrahim Tığ ile yüzlerce vatandaş hazır bulundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU