Advert
Advert

KPSS ŞARTSIZ 15 BİN 500 PERSONEL ALINACAK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) bünyesinde çalıştırılmak üzere toplamda 15 bin 500 personel alımı yapılacağını açıkladı.

KPSS ŞARTSIZ 15 BİN 500 PERSONEL ALINACAK
Bu içerik 4357 kez okundu.

 

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) bünyesinde çalıştırılmak üzere toplamda 15 bin 500 personel alımı yapılacağını açıkladı. Bakanın açıklamasından sonra vatandaşlar 15 bin 500 personel alımı ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı.

 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından istihdam çalışmalarına yönelik yapılan açıklamaya göre Türkiye Kömür İşletmleri bünyesine çok sayıda personel alımının yapılacağı açıklandı. Yapılacak personel alımlarıyla birlikte 15 bin 500 kişinin yerleştirileceği işlerde uzun süre çalıştırılacağı planlanıyor.

 Bakan Fatih Dönmez alımların ne zaman yapılacağı ile ilgili 2018 yılı bitmeden ilana çıkılacağını ve alımların kolay ve ulaşılabilir olması için çalıştıklarını bildirdi. Türkiye Taşkömürü Kurumu bünyesine yapılacak olan personel alımları için belirlnen genel şartları şu şekilde;

 T.C. vatandaşı olmak,

 18 yaşını doldurmuş olmak,

 Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

 Adli sicil kaydı bulunmamak,

 Adli soruşturmadan olumlu puan almak,

 Askerlik ile ilişiği bulunmamak adaylardan istenilen genel şartlardandır.

 Özel şartlar yapılacak olan başvuru tarihlerinin açıklanmasıyla birlikte adaylara duyurulacağı açıklandı. Başvurularda KPSS Şartının aranmayacak olması da bir diğer önemli husus olarak açıklandı. Bu sayede birçok kişi ilanlara başvuru yapabilecek

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ