Advert
Advert

BAŞVURULAR 5 GÜN SÜRECEK

Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) alımlar için başvurular henüz başlamazken, başvuruların 5 gün süreceği, ikametgahı Zonguldak, Karabük, Bartın dışında olanların buralara aldırması gerektiği ifade edildi.

BAŞVURULAR 5 GÜN SÜRECEK
Bu içerik 4109 kez okundu.

 

 Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) alımlar için başvurular henüz başlamazken, başvuruların 5 gün süreceği, ikametgahı Zonguldak, Karabük, Bartın dışında olanların buralara aldırması gerektiği ifade edildi. Başvuruların başlamasının ardından bir yoğunluk olabileceği belirtilirken bunun için İŞKUR’un vardiyalı çalışıp vatandaşın talebini karşılayabileceği, ayrıca internet ortamında da başvuruların alınabileceği belirtildi.

“HAZİNEDEN YAZI BEKLENİYOR”

 Başvuruların başladığına yönelik duyumların yanlış olduğunu belirten TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, “Hazineden yazı bekliyoruz. Yazı her an gelebilir. Yazı geldikten sonra yönetim kurulumuzda karar vereceğiz sonra da resmi gazetede yayınlanacak. Bize yazı gelmeden başvuruların başlaması mümkün değil” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yaşar Ertürk     0000-00-00 işci alimini yapan şahıslar dinleyin!!!! Kariyer kamu personel alimi uygulamasindan butun alimlari takip ettim basvuru yapmaya calistim hepside o ile bağlı ikamet adresi istedi peki neden zonguldak olunca diger iller basvuru yapabiliyor bu adaletsizlige bi son verin zonguldagin gençleri butun komuru cikartmaya yeter göcun önüne gecin bizi suruklediginiz yeter artık,zonguldak goc edince kimlere birakmayi planliyorsunuz acaba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ