Advert
Advert

BOZKURT: TÜM HALKIMIZI KUCAKLAYACAĞIZ

CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Bozkurt basın mensuplarıyla kahvaltı da bir araya geldi

BOZKURT: TÜM HALKIMIZI KUCAKLAYACAĞIZ
Bu içerik 1396 kez okundu.

 

    -Sercan KAPUSUZ-

    Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.

    Devrek Çınar Otel’de düzenlenen kahvaltıya; CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt ve eşi, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Uzundal, Eski CHP İlçe Başkanı Şeref Aydınlı, İl Disiplin Kurulu Başkanı Av.Halil Kodaman ve CHP Çaydeğirmeni Belediye Başkan Adayı Hayrettin Çataklı katıldı.

ALLAH UTANDIRMASIN

    Kahvaltı sonrasında konuşan CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Devrek Belediye Başkanı olmanın mutluluğunu, Devreklilerle yaşayacağını, söyledi.

    “Bana bu onurlu görevi tevdi eden ve layık kılan sayın genel merkez yönetimimize, milletvekillerimize, il örgütüme, hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ilçe örgütüme teşekkürlerimi sunuyorum” diye başladığı konuşmasını Çetin Bozkurt, “Bu andan itibaren elimizden geleni ardımıza koymadan ekip ruhu içerisinde bütün partililerimiz ve destekçilerimizle beraber tüm seçmenlerimize ulaşacağız. Kimseyi kayırmadan, ötekileştirmeden tüm Devrekli hemşerilerimizi kucaklayarak, Devrek’imizin önünü açıp, insanımızın yüzünü güldürmek, onlara en iyi hizmeti vermek amacıyla akılcı, adaletli bir yönetim sergilemek için bu kutlu yola çıkmış bulunuyoruz. Allah utandırmasın.”şeklinde sürdürdü.

BİLGİ, BİRİKİM VE TECRÜBELERİMİ HALKIMIZ İÇİN KULLANACAĞIM

     Belediyecilikteki 30 yılı aşkın süredeki bilgi, birikim ve tecrübesini Devrekliler için kullanacağını belirten Bozkurt, gazetecilerin huzurunda geceli-gündüzlü Devrek için çalışacağının da sözünü verdi. Bozkurt şöyle konuştu; “30 yılı aşkın bir süredir Devrek Belediyesi’nde görev yaparak saygıdeğer halkımıza hizmet vermenin onurunu yaşadım. Yüce halkımızın 31 Mart’ta bize vereceği teveccüh ile, bilgi, birikim ve tecrübelerimi halkımızın daha müreffet bir ortamda yaşaması ve ilçemizin gelişmesi yönünde kullanmayı da kendime bir görev edindim. Bu konuda da bana verilen güvene layık olmak için geceli-gündüzlü çalışacağıma sizlerin huzurunda halkımıza söz veriyorum.”

ÖNÜMÜZDE BİZLERİ ZORLU BİR SÜREÇ BEKLİYOR

     Ülkemizde ve bölgemizde yaşanan ekonomik sıkıntıları da değerlendiren Çetin Bozkurt, önlerinde zorlu bir sürecin kendilerini beklediğini ve amaçlarının da her vatandaşın huzuru ve refahını sağlamak olduğuna vurgu yaptı.

    Bozkurt şunları söyledi, “Özetlersek, önümüzdeki dönem ülkemiz, Zonguldak’ımız, Devrek’imiz ve bölgemiz çok önemlidir. Hem yerelde, hem genelde ilçemizde ve ilimizde kesinlikle iktidar olmalıyız. Hedefimiz, ilçemizde tekrar yerel yönetimi kazanarak halkımıza en iyi hizmetleri sunmak olacaktır. Önümüzde bizleri daha zorlu bir süreç beklemektedir. Güzel ülkemizin önceliği yaşayan her vatandaşımızın huzurunu ve refahını sağlamak olmalıdır. Dünyada küresel bir ekonomik sıkıntı yaşanmaktadır ama maalesef ülkemizde daha büyük sıkıntılar yaşamaktayız. Çünkü ülke olarak üretim yapamıyoruz, tamamen tüketici toplumuna dönmüş bulunmaktayız. Türkiye’nin sigortası olan partimize, CHP’ye, yani bizlere çok büyük sorumluluklar düşüyor.

Güzelim ülkemizde ne adalet kaldı, ne demokrasi kaldı, ne de özgürlük kaldı. Ama bizler asla mücadeleden vazgeçmeyip, güzelim ülkemizin güzel insanlarına, çocuklarımıza, yarınlarımıza, herkesin içinde kardeşçe ve barış içerisinde güzel bir Türkiye bırakana kadar devam edeceğiz. Umutsuzluğa kapılmak yok.”

BİZE GÜVENENLERİ ASLA MAHÇUP ETMEYECEĞİM

    Kendilerine güvenenleri asla mahçup etmeyeceklerinin altını çizen Bozkurt, sözlerini, “Bu azim ve inanç içinde tüm Devrekli hemşerilerimizden bize, bizlere bir fırsat vermelerini istiyorum. Bilsinler ki, “Bize Güvenenler Asla Mahçup Olmayacaktır. Tüm halkımızı, sizlerin aracılığıyla bir kez daha kucaklıyor yeni yıllarını en içten duygu ve dileklerimle kutluyorum.”şeklinde tamamladı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ