Advert
Advert

DAYANIŞMA KAHVALTISINA YOĞUN İLGİ

Devrek Gazi Ortaokulu Aile Birliği tarafından dayanışma kahvaltısı düzenlendi.

  DAYANIŞMA KAHVALTISINA YOĞUN İLGİ
Bu içerik 1191 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

 Devrek Gazi Ortaokulu Aile Birliği tarafından dayanışma kahvaltısı düzenlendi.  Devrek Otel’de gerçekleştirilen dayanışma kahvaltısına katılan, Gazi Ortaokulu Yönetimi, Gazi Ortaokulu Aile Birliği üyeleri, öğretmenler, veliler, öğrenciler ve davetliler etkinlikte birlik beraberlik mesajları verildi.  Davetliler dayanışma kahvaltısına yoğun ilgi göstererek desteklerini verdiler.

  Gazi Ortaokulu Müdürü Halil Kara yaptığı kahvaltı konuşmasında, “Gazi Ortaokulu’nun büyük bir aile olduğunu bugün bir kez daha gördük. Okul Aile Birliği üyelerimiz, Okul Yönetimimiz, sevgili öğretmenlerimiz, velilerimiz, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve davetimize katılan davetlilerimizle bir arada olmaktan mutluyum, gururluyum.  Kahvaltı etkinliğinin hazırlanmasında emeği olan okul aile birliğimiz başta olmak üzere öğretmen, velilerimize ve davetimize gelen siz sevgili davetlilere desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik çatısı altında okulumuzu daha da yücelteceğiz” dedi.

  Düzenlenen dayanışma kahvaltısıyla ile ilgili bilgi veren Okul Aile Birliği Başkanı Nurten Çepcioğlu; “Okul Aile birliğimiz tarafından her yıl rutin olarak düzenlenen dayanışma ve kaynaşma etkinliğimize uzaktan, yakından iştirak eden herkese yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin katılımı ile organize edilen bu davette ve bundan sonra organize edilecek olan  organizasyonlardan elde edilecek gelir ile okulumuzun çeşitli ihtiyaçlarında kullanılmak üzere harcamalar yapılacak. Her zaman olduğu gibi bugünde bizlere destek veren tüm davetlilerimize katılımlarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Düzenlenen dayanıma kahvaltısına Devrek ilçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan, Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, İYİ Parti Devrek Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Karadayı , okul müdürleri, veliler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ