Advert
Advert

“BAŞARACAĞIZ”

CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Bozkurt Yılbaşını çeşitli ziyaretlerle geçirdi.

“BAŞARACAĞIZ”
Bu içerik 2342 kez okundu.

 

    -Sercan Kapusuz-

    Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, yılbaşını çeşitli ziyaretlerle geçirdi.

    Ülkemizin 2018 yılını geride bırakıp 2019’a hazırlandığı saatlerde CHP Devrek Belediye Başkanı Adayı Çetin Bozkurt’ da, jandarma, emniyet, itfaiye, zabıta, 112 Acil Servis, taksi durakları, otobüs terminali çalışanları ve hastanelere ziyaretlerde bulunarak, buralarda nöbet tutan görevlilerin ve hastaların yeni yılını kutladı.

      Devrek Devlet Hastanesi acil servisinde yatan hastalara da “geçmiş olsun ve acil şifa dileklerinde” bulunan Çetin Bozkurt, geceyi de sokakta halkın içinde geçirdi.

     Çetin Bozkurt, 2019 yılının, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizi kurtarmak için Samsun’a ve Anadolu’ya çıkışının 100.yılı olduğunu belirttiği açıklamasında, yerel seçimlere de vurgu yaparak, “Mutlaka Kazanacağız” dedi.

     Bozkurt şunları kaydetti: “1919’un yüzüncü yılında, Atatürk’ün yol göstericiliğinde milletin mutlak egemenliğini hedefleyen, 'hak, hukuk, adalet' mücadelemizi azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz. Türkiye’yi yokluğa, bu ülkenin insanlarını da yoksulluğa mahkum eden anlayışın sonu gelmiştir. 31 Mart’ta Ulu Önderimize, halkımıza yaraşır yeni bir Türkiye yeni bir Devrek yaratacağız. Bunu biz başaracağız! Bu duygu ve düşüncelerle, terör örgütlerine karşı sürdürülen mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır dileklerimi iletiyorum; gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. 2019’un ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa demokrasi, adalet ve huzur getireceğine duyduğum inançla, bütün yurttaşlarımıza mutluluk ve sağlık diliyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ