Advert
Advert

PROJE KAPANIŞ KAHVALTISI İLE SONA ERDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen, Bülent Ecevit Üniversitesi Spor Topluluğu tarafından yürütülen ve 15 Ekim 2018 Pazartesi günü başlayan “Engelleri Doğada Spor ile Aşarız” projesi 9 Ocak 2019 Çarşamba gü

PROJE KAPANIŞ KAHVALTISI İLE SONA ERDİ
Bu içerik 648 kez okundu.

 

 Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen, Bülent Ecevit Üniversitesi Spor Topluluğu tarafından yürütülen ve 15 Ekim 2018 Pazartesi günü başlayan “Engelleri Doğada Spor ile Aşarız” projesi 9 Ocak 2019 Çarşamba günü yapılan kapanış kahvaltısı ile sona erdi.

Proje süresince;  yüksekokul spor salonunda ve kondisyon merkezinde Öğr. Gör. Ömer Dereli Koordinatörlüğünde engelli gençler,  ilçe lise öğrencileri, üniversite  spor topluluğu öğrencileri ile her hafta spor etkinlikleri yapıldı. Ayrıca sinema günleri etkinliği, yayla gezisi, müze gezileri düzenlendi.

Kapanış kahvaltısına, Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Alaplı Meslek Yüksekokul Müdür Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Timur Koparan, Doç. Dr. Şaban Çelikoğlu, Alaplı Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Erhan Yavaş, akademik-idari personel, yüksekokul öğrencileri, Alaplı lise öğrencileri ve ilçe engelli gençleri katıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ
“TOMBULACIK HALİME” TÜRKÜMÜZÜN DEVREK’E AİT OLDUĞU TESCİLLENDİ