Advert
Advert

DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...

“8 yılda verdiği hiçbir vaadi yerine getiremedi. Devrek Çayı’nda kayıklar yüzecekti(!), belediyenin içinde yandaş müteahhiti yüzdürdü. Devrek’in belediyenin gayrımenküllerini satan başkanı olarak tarihe geçti.

DÜŞEŞ GELDİ, MUHTEŞEM GİDİYOR!...
Bu içerik 13676 kez okundu.

 

    -İbrahim Tığ-

     9 Mart 2011 tarihinde Belediye Başkanı Özcan Ulupınar’ın milletvekilliği adaylığı için istifa etmesiyle bu göreve 17 Mart 2011 tarihinde Mustafa Semerci’nin gelişi “düşeş” gidişi de “muhteşem” oldu.

     Görevde bulunduğu 8 yıl 13 gün içinde halka vaat ettiği hiçbir projeyi bitiremediği gibi belediyenin gayrımenküllerini de “Satan” başkan olarak tarihe geçti.

     Başkan Mustafa Semerci 8 yıllık görevi içinde belediyeye ait:

1-Devrek Şehir Merkezinde bulunan 3 katlı binayı,

2-Eski Terminal Alanındaki İşhanını,

3-Eski İtfaiye Alanı gibi gayrimenkülleri yok pahasına SATTI!

     Devrek Pazaryerine uyduruk bir otopark yaparak halkın yaşam alanına KASTETTİ!…

     Başkan Semerci bununla da kalmayıp yıllardır deprem ve heyelan yaşanan KIRKLAR bölgesini uyduruk gerekçelerle imara açtı.

     Başkan Semerci, Devrek’te yandaş  müteahhitlerle işbirliği yaparak onların usülsüz işler yapmasına göz yummuş ve Devrek’te ilk kez 8 katlı bina yapılmasına RUHSAT izni verdi.

    Eski itfaiye alanındaki belediyeye ait 107. 31 m2’lik alanı 150 bin 463 liraya satması gereken Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci,  “Takdir Komisyonu”na bile gerek görmeden Karagülmez  İnşaat Firmasına 18 bin 779 liraya BABASININ MALINI SATAR GİBİ SATTI!... Böylece belediyeyi 131 bin 627 lira zarara uğrattı.

    Başkan Semerci, Devrek Belediyesi’nin onaylanmış imar planında var olan 12 metrelik yolu yandaş müteahitin iki arsasının birleştirilmesi, değerlenmesi amacıyla ORTADAN KALDIRDI!... Müteahhitlerimiz arasında ayrım yaptı.

     Başkan Semerci’nin 8 yıl 13 günlük SALTANATI 31 Mart’ta sona eriyor!

     Bu gidiş hesapsız olmayacak elbet!, Yargılanacaksınız! Sen ve İmar İşleri Müdürün Sedat Kapucubaş…

     İsmet Paşa ne demişti:

     “BU SAATTEN SONRA SİZİ BEN BİLE KURTARAMAM!”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Devrekli     0000-00-00 Devrek devrek olalı böyle bir rezillik görmedi soruyorum Askeri birlik nerede İktidar partisi belediye başkanları şehri güzelleştirir dedik ama hepsi çamura saplandı hepsi zengin oldu.
ben     2019-01-13 devrek şehirler arası belediye terminalindeki yazane ihalesinde sahte evraklarla verdiği bilet gişelerinin hesabınıda verecek mahkemede
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ